bDUbYxgB
digiKam ikona

digiKam7.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

digiKam to open source'owy program do zarządzania, organizowania, przeglądania i prostej edycji cyfrowych zdjęć.

bDUbYxgD

Aplikacja obsługuje więkość dostępnych na rynku modeli aparatów fotograficznych, umożliwiając przy tym katalogowanie pobranych z urządzenia fotografii w albumy i podalbumy, komentowanie zarówno albumów jak i samych fotografii oraz ich sortowanie w porządku chronologicznym. digiKam wspiera metodę "przeciągnij i upuść", ułatwiając przy tym samym współpracę z innymi aplikacjami w środowisku. Ponadto daje możliwość zarządzania metadanymi (EXIF, IPTC, XMP, MakerNote i geolokalizacja przy użyciu GPS), obsługuje bazy danych oraz archiwizację (np. nagranie na nośniku CD/DVD) z jednoczesnym tworzeniem albumów HTML.

Wśród podstawowych opcji edycji zdjęć znaleźć można m.in. korektę efektu czerwonych oczu i podstawowych właściwości zdjęć (jasność, kontrast, balans kolorów itp.), proste efekty specjalne (wyostrzanie, rozmycie, usuwanie szumów), dodawanie tekstu i obramowań, a także obracanie i zmiana rozmarów fotografii. digiKam daje również możliwość tworzenia pokazów slajdów MPEG, eksportu danych do iPoda oraz serwisów Flickr i Picasaweb, wyszukiwania duplikatów zdjęć i konwertowania danych RAW.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
digiKam 7.2.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.711 ocen
Liczba pobrań5 782
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku195.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
digiKam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbYxhi
bDUbYxhz