WindowsArchiwumProgramy archiwalneDigital Image Starter Edition

Digital Image Starter Edition2006 11.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Digital Image Starter Edition to bezpłatna ale ograniczona funkcjonalnie wersja programu Microsoft Digital Image Suite, służąca do katalogowania i obróbki zdjęć. Z racji swojego przeznaczenia aplikacja nie posiada, co oczywiste, tak dużych możliwości jak profesjonalne narzędzia do obróbki grafiki rastrowej (w tym zdjęć) ale z powodzeniem sprawdzi do domowych, nawet dość wymagających zastosowań. Za jego pomocą możemy w prosty sposób katalogować, obrabiać i udostępniać innym użytkownikom cyfrowe fotografie bez posiadania zaawansowanej wiedzy na ten temat. Główną zaletą programu jest właśnie przejrzysty interfejs i stosunkowo prosta obsługa pomimo braku polskojęzycznego interfejsu. Najnowsza wersja programu pracuje także pod kontrolą systemu Windows Vista.

Uwaga!

Bezpłatna wersja Starter Edition przez 60 dni od instalacji posiada aktywne wszystkie funkcje z pełnej i najbardziej rozbudowanej wersji Suite (w skład rodziny wchodzi jeszcze wersja Standard). Po upłynięciu tego okresu liczba dostępnych funkcji ulega znacznemu ograniczeniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań136 890
Data aktualizacji1 lis 2006
Rozmiar pliku110.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)