WindowsDodatkiBiblioteki i inne dodatkiDirectX 11

DirectX 11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DirectX 11 to zestaw bibliotek do wspomagania generowania m.in. grafiki 2D i 3D oraz dźwięku w grach komputerowych. Umożliwia on płynne odtwarzanie multimediów oraz uruchamianie najnowszych gier na komputerach z systemem operacyjnym Windows Vista, 7, 8 oraz 8.1.

W skład pakietu wchodzą następujące komponenty: DirectX Graphics, DirectDraw, Direct2D, Direct3D, DXGI (DirectX Graphics Infrastructure), DirectWrite, DirectInput, DirectPlay, DirectSound, DirectMusic, DirectShow, DirectSetup, DirectX Media Objects oraz DirectCompute.

Kreator instalacji DirectX automatycznie identyfikuje wersję środowiska operacyjnego na komputerze i instaluję odpowiednio najnowszą edycję biblioteki na niego przeznaczonej.

Wersje systemu i kompatybilne z nimi wersje DirectX-a:

  • Windows 8.1 - DirectX 11.2
  • Windows 8/7 SP1 - DirectX 11.1
  • Windows 7/Vista SP2 - DirectX 11.0

Uwaga!

  • Podczas instalacji proponowana jest użytkownikowi instalacja paska narzędziowego (toolbara) Bing Bar. Nie jest on wymagany do poprawnego działania biblioteki i odradzamy jego instalację.
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań137 790
Data aktualizacji5 mar 2020
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)