Disable Windows 10 Tracking ikona

Disable Windows 10 Tracking3.2.3

Strona głównaWindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościDisable Windows 10 Tracking
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Disable Windows 10 Tracking to niewielkie, niewymagające instalacji, ale bardzo użyteczne narzędzie kierowane do użytkowników systemu Windows 10, którzy cenią swoją prywatność, ale nie tylko.

Pozwala ono w łatwy sposób wyłączyć funkcje i komponenty systemowe, mające za zadanie anonimowe zbieranie danych na temat wykorzystania środowiska operacyjnego, a następnie ich przesyłanie do firmy Microsoft. Operacja ta z użyciem Disable Windows 10 Tracking jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika posiadania specjalnej wiedzy. Wystarczy, że uruchomimy program, zaznaczymy odpowiednie opcje i je zatwierdzimy.

Ponadto program wyposażony został w zestaw narzędzi, z pomocą których równie łatwo usuniemy z Windows 10 wszystkie zbędne komponenty wbudowane w system przez producenta. Mowa m.in. o takich składnikach jak 3D Builder, modułach Pogody, Galeria, Kamera, Kalendarz, Poczta, a także aplikacjach OneNote czy Groove.

Co istotne, w razie potrzeby wszystkie zmienione przy użyciu narzędzia Disable Windows 10 Tracking ustawienia mogą zostać przywrócone do wartości domyślnych.

Uwaga!

  • Do poprawnego działania narzędzia wymaga ono uruchomienia w trybie administratora.
Udostępnij
Disable Windows 10 Tracking 3.2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Producent10se1ucgo
Liczba pobrań21 182
Data aktualizacji11 lip 2019
Rozmiar pliku9.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Disable Windows 10 Tracking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)