iOSKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatoryDiscord - Chat for Gamers
Discord - Chat for Gamers ikona

Discord - Chat for Gamers

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Discord - Chat for Gamers to program, który może przydać się graczom. Służy bowiem do komunikacji w grach i pozwala wysyłać zarówno wiadomości głosowe, jak też tekstowe, opatrzone zdjęciami oraz filmami.

Do korzystania z programu konieczne jest posiadanie konta w serwisie Discord.com. Można to zrobić korzystając z aplikacji, używając do tego celu adresu e-mail.

Po wykonaniu formalności, możemy rozpocząć przygodę z aplikacją Discord. Jej ekran główny poświęcony jest naszym kontaktom w usłudze. Podzielono go na cztery sekcje: Wszyscy znajomi, Znajomi online (wraz z adnotacją, w co obecnie grają), Zaproszenia oczekujące i Użytkownicy zablokowani. Z kolei za pomocą przycisku w prawym górnym rogu ekranu możemy zaprosić do naszej sieci kontaktów innych użytkowników aplikacji.

Dodatkowe możliwości programu ulokowano w menu, które wysuwa się z lewej strony ekranu. Znajdziemy tam przycisk do tworzenia serwera Discord oraz umożliwiający dołączenie do serwera znajomego, a także wyszukiwarkę wątków rozmów prowadzonych za pomocą aplikacji. W tym menu możemy też całkowicie wyciszyć dźwięki oraz skonfigurować program. Program pozwala regulować automatycznie poziom czułości na dźwięk i redukować szumy, a także tłumić zakłócenia. Możemy też regulować ręcznie poziom głośności.

W Discord możemy prowadzić rozmowy z pojedynczymi znajomymi lub w grupach, wysyłać dźwięk, jak też np. filmy lub zdjęcia w wiadomościach tekstowych. To sprawia, że aplikacja może być dobrą alternatywą dla tych, którzy podczas grania rozmawiają np. przez Skype'a.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań570
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Discord - Chat for Gamers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)