Discord z aktualizacją. Nowe tła do rozmów wideo oraz możliwość ich dodawania

Discord z aktualizacją. Nowe tła do rozmów wideo oraz możliwość ich dodawania

Platforma Discord
Platforma Discord
Źródło zdjęć: © GETTY | NurPhoto
Karolina Kowasz
23.11.2021 19:45

Popularna aplikacja dla graczy umożliwia im teraz bardziej urozmaicone rozmowy wideo. Platforma Discord nie tylko otrzymała tła dla użytkowników preferujących prowadzenie tego rodzaju rozmów, ale także pozwala na wgrywanie własnych.

Discord jest bardzo lubiany przez graczy za możliwość komunikacji i nawiązywania kontaktów towarzyskich za pośrednictwem połączeń tekstowych i audio/wideo bez przerywania rozgrywki. Nie dziwi więc, że platforma stara się wdrożyć jak najwięcej nowości związanych z rozmowami.

Personalizowane tła

Twórcy platformy poinformowali za pomocą oficjalnego konta na Twitterze o dodaniu nowych teł, z których użytkownicy mogą skorzystać w trakcie rozmów wideo. Co więcej, możliwe jest także wgranie dowolnego motywu i wykorzystywanie go w trakcie kontaktowania się z innymi osobami. Ta druga opcja dostępna jest tylko w przypadku korzystania z płatnej opcji Nitro.

Chociaż użytkownicy docenili na Twitterze nową opcję, zwrócili także uwagę na pewne luki w aplikacji. Jedną z podnoszonych kwestii był brak zapytania o faktyczną chęć zadzwonienia do danego użytkownika. Część osób zauważyła, że zdarza im się niechcący kliknąć i wybrać opcję dzwonienia, ponieważ aplikacja nie wymaga od nich potwierdzenia tego rodzaju akcji.

Część użytkowników zwróciła się także do twórców z prośbą o odblokowanie wybranych funkcji dla użytkowników korzystających z bezpłatnej aplikacji. Ich zdaniem Discord niedługo stanie się całkowicie bezużyteczny bez opłacenia subskrypcji Nitro. Ta ostatnia zaś kosztuje aż 99,99 euro za rok, co, zdaniem wybranych Twitterowiczów, jest zbyt dużą kwotą za oferowane funkcje.

Aplikację Discord w wersji dla Windowsa, MacOS-a, a także na AndroidaiOS-a możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania:

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)