DiscRipper ikona

DiscRipper2.0.0.25

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DiscRipper to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczony do zgrywania zawartości nośników DVD-Video oraz Audio-CD. Przy jego użyciu stworzymy na lokalnym dysku komputera kopię zapasową ulubionych filmów i muzyki, którą następnie odtworzymy na przenośnym playerze, smartfonie, tablecie itp.

Program pozwala na skopiowanie pełnej lub wybranej zawartości nośnika i zapisanie go we wskazanej jakości na dysku komputera. Oferowane funkcje i narzędzia dają możliwość rippowania zarówno filmów z płyt DVD, jak również muzyki z nośników CD. W przypadku tych pierwszych użytkownik posiada możliwość definiowania dowolnych tytułów dla rozdziałów, a także zgrywanie zawartości uwzględniającej tylko wybraną wersję językową ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Materiał wideo zapiszemy do formatów MPEG4, AVI, WMV, XVid i innych. Nie zabrakło także predefiniowanych ustawień dla takich urządzeń jak iPod, iPhone, PSP czy Creative Zen.

W skład DiscRipper wchodzi również narzędzie służące do rippowania muzyki. Umożliwia ono skopiowanie zawartości krążka w oryginalnym formacie na dysk twardy oraz jego kompresję do plików MP3, OGG i APE. Użytkownik może definiować jakość zgrywanego audio, a sam program opcjonalnie pobierze dla niego z Internetu tagi, teksty oraz okładkę.

Udostępnij
DiscRipper 2.0.0.25wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 487
Data aktualizacji4 maj 2014
Rozmiar pliku7.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DiscRipper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)