bEiRIRNN
Diskeeper Professional Edition ikona

Diskeeper Professional Edition2012 16.0 Build 1017

Strona głównaWindowsNarzędziaDefragmentatory plikówDiskeeper Professional Edition
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo dobry program przeznaczony do defragmentacji (procesupozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku).

bEiRIRNP

Głównązaletą pakietu jest wysoka szybkość i skuteczność. Jestzdecydowanie wydajniejszym rozwiązaniem niż programy dostarczanewraz z systemem. Może defragmentować dyski do maksymalnejpojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine(TVE)). Diskeeper posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne i działaw trybie "Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij).

Programjest łatwy w obsłudze i zapewnia pełne bezpieczeństwo danych wtrakcie procesu defragmentacji. Ponadto sam pamięta o wykonaniuzaplanowanych zadań.

Wydajny silnik defragmentacyjny

Diskeeper został wyposażony w opatentowany, wielostopniowysilnik o zwiększonej prędkości, który działa 300-500% szybciej niżdefragmentatory dostarczane wraz z systemem. Dzięki pracy w tle,Diskeeper nie przeszkadza użytkownikowi - w zasadzie jest on takszybki i wydajny, że jego aktywności można nawet niezauważyć.Łatwa konfiguracja i użytkowanie"Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij). Diskeeperutrzymuje komputer w prawidłowym stanie zupełnie samodzielnie,nawet wtedy, gdy użytkownik aktualnie na nim pracuje. Wystarczyzainstalować Diskeeper i ustalić harmonogram, a poziom fragmentacjibędzie na bieżąco monitorowany w tle.Ulepszone i elastyczne planowanieDiskeeper udostępnia szereg opcji harmonogramu takich jakplanowanie na dowolny dzień i godzinę, tryb wygaszacza ekranu iwyjątkowy tryb SmartScheduling, który dynamicznie planujedefragmentację dopasowując się do zwyczajów użytkownika i stopniaużycia komputera.FragShieldFragmentacja tablicy MFT (Master File Table, wirtualnego "spisutreści" dysku) i pliku stronicownia (dyskowe rozszerzenie pamięciRAM) powoduje awarie, "zamrożenia" i blokady systemu. FragShieldzapobiega fragmentacji tych krytycznych obszarów eliminując tymsamym główną przyczynę powyższych objawów.Defragmentacja podczas uruchamiania systemuNiektóre pliki (włączając MFT w Windows NT/2000 i plikstronicowania w NT/2000/XP) nie mogą być bezpieczniedefragmentowane w trakcie pracy systemu. Diskeeper 9 potrafidefragmentować te pliki podczas uruchamiania systemu z zachowaniembezpieczeństwa i stabilności.I/O SmartTechnologia I/O Smart - czuwa nad defragmentacją i wstrzymuje ją,gdy inna aplikacja lub proces wymaga dostępu do dysku. I/O Smartdaje także pewność, że defragmentacja programem Diskeeper nigdy niespowolni zamykania systemu - w rzeczywistości jest ona praktycznieniezauważalna.Tryb wydajności plikówFragmentacja jedynie kilku szczególnie dużych plików może wnajwiększym stopniu spowolnić system. Nowy tryb wydajności plikówlokalizuje takie wąskie gardła i natychmiast defragmentuje je wcelu uzyskania wzrostu wydajności.W pełni konfigurowalne tryby defragmentacjiDiskeeper pozwala na skonfigurowanie priorytetu procesu (tzn.ilości czasu procesora wykorzystywanego przez program obok innychdziałających aplikacji) i metody defragmentacji (maksymalnawydajność dysku, szybka defragmentacja, wydajność plików,konsolidacja wolnego miejsca). Diskeeper umożliwia utworzenie dodwóch harmonogramów do jednego woluminu, każdy z własnympriorytetem i metodą defragmentacji.Rozszerzony widok wydajnościInterfejs programu Diskeeper zawiera diagramy, które dokładnieilustrują, o ile spada wydajności systemu na skutek fragmentacji nadanym komputerze. Wyposażony jest też w nową Mapę wydajnościumożliwiającą szybkie podgląd ogólnego stanu fragmentacji każdegodysku.Tryb oszczędzania energii dla notebookówDiskeeper posiada tryb oszczędzania energii, który zawieszadefragmentację w tle, kiedy system pracuje na bateriach.

Uwaga!Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Diskeeper Professional Edition 2012 16.0 Build 1017wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.943 oceny
Liczba pobrań146 709
Data aktualizacji2 sie 2012
Rozmiar pliku49.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Diskeeper Professional Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiRIROL