bEUAaEPp
Diskeeper Professional Edition ikona

Diskeeper Professional Edition2012 16.0 Build 1017

Strona głównaWindowsNarzędziaDefragmentatory plikówDiskeeper Professional Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo dobry program przeznaczony do defragmentacji (procesupozwalającego znacznie przyspieszyć odczyt danych z dysku).

bEUAaEPr

Głównązaletą pakietu jest wysoka szybkość i skuteczność. Jestzdecydowanie wydajniejszym rozwiązaniem niż programy dostarczanewraz z systemem. Może defragmentować dyski do maksymalnejpojemności 4 TB (technologia Exclusive Terabyte Volume Engine(TVE)). Diskeeper posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne i działaw trybie "Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij).

Programjest łatwy w obsłudze i zapewnia pełne bezpieczeństwo danych wtrakcie procesu defragmentacji. Ponadto sam pamięta o wykonaniuzaplanowanych zadań.

Wydajny silnik defragmentacyjny

Diskeeper został wyposażony w opatentowany, wielostopniowysilnik o zwiększonej prędkości, który działa 300-500% szybciej niżdefragmentatory dostarczane wraz z systemem. Dzięki pracy w tle,Diskeeper nie przeszkadza użytkownikowi - w zasadzie jest on takszybki i wydajny, że jego aktywności można nawet niezauważyć.Łatwa konfiguracja i użytkowanie"Set It and Forget It" (Skonfiguruj i Zapomnij). Diskeeperutrzymuje komputer w prawidłowym stanie zupełnie samodzielnie,nawet wtedy, gdy użytkownik aktualnie na nim pracuje. Wystarczyzainstalować Diskeeper i ustalić harmonogram, a poziom fragmentacjibędzie na bieżąco monitorowany w tle.Ulepszone i elastyczne planowanieDiskeeper udostępnia szereg opcji harmonogramu takich jakplanowanie na dowolny dzień i godzinę, tryb wygaszacza ekranu iwyjątkowy tryb SmartScheduling, który dynamicznie planujedefragmentację dopasowując się do zwyczajów użytkownika i stopniaużycia komputera.FragShieldFragmentacja tablicy MFT (Master File Table, wirtualnego "spisutreści" dysku) i pliku stronicownia (dyskowe rozszerzenie pamięciRAM) powoduje awarie, "zamrożenia" i blokady systemu. FragShieldzapobiega fragmentacji tych krytycznych obszarów eliminując tymsamym główną przyczynę powyższych objawów.Defragmentacja podczas uruchamiania systemuNiektóre pliki (włączając MFT w Windows NT/2000 i plikstronicowania w NT/2000/XP) nie mogą być bezpieczniedefragmentowane w trakcie pracy systemu. Diskeeper 9 potrafidefragmentować te pliki podczas uruchamiania systemu z zachowaniembezpieczeństwa i stabilności.I/O SmartTechnologia I/O Smart - czuwa nad defragmentacją i wstrzymuje ją,gdy inna aplikacja lub proces wymaga dostępu do dysku. I/O Smartdaje także pewność, że defragmentacja programem Diskeeper nigdy niespowolni zamykania systemu - w rzeczywistości jest ona praktycznieniezauważalna.Tryb wydajności plikówFragmentacja jedynie kilku szczególnie dużych plików może wnajwiększym stopniu spowolnić system. Nowy tryb wydajności plikówlokalizuje takie wąskie gardła i natychmiast defragmentuje je wcelu uzyskania wzrostu wydajności.W pełni konfigurowalne tryby defragmentacjiDiskeeper pozwala na skonfigurowanie priorytetu procesu (tzn.ilości czasu procesora wykorzystywanego przez program obok innychdziałających aplikacji) i metody defragmentacji (maksymalnawydajność dysku, szybka defragmentacja, wydajność plików,konsolidacja wolnego miejsca). Diskeeper umożliwia utworzenie dodwóch harmonogramów do jednego woluminu, każdy z własnympriorytetem i metodą defragmentacji.Rozszerzony widok wydajnościInterfejs programu Diskeeper zawiera diagramy, które dokładnieilustrują, o ile spada wydajności systemu na skutek fragmentacji nadanym komputerze. Wyposażony jest też w nową Mapę wydajnościumożliwiającą szybkie podgląd ogólnego stanu fragmentacji każdegodysku.Tryb oszczędzania energii dla notebookówDiskeeper posiada tryb oszczędzania energii, który zawieszadefragmentację w tle, kiedy system pracuje na bateriach.

Uwaga!Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Udostępnij
Diskeeper Professional Edition 2012 16.0 Build 1017wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.943 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań146 758
Data aktualizacji2 sie 2012
Rozmiar pliku50.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Diskeeper Professional Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUAaEPB
Komentarze (144)
bEUAaEQn