WindowsAkcesoriaInne akcesoriaDitto
Ditto ikona

Ditto3.24.238.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ditto jest łatwym w obsłudze i przydatnym rozszerzeniem schowka dostępnego w systemie operacyjnym Windows, które umożliwia przechowywanie wielu elementów jednocześnie.

Narzędzie pozwala na zapisanie każdego obiektu znajdującego się w schowku, dzięki czemu możemy zrobić z niego użytek w późniejszym czasie. Mowa zarówno o fragmentach tekstu, obrazkach, HTML czy innych, niestandardowych elementach, jakie wykorzystujemy w codziennej pracy na komputerze. W przypadku obecności dużej liczby obiektów znajdujących się w schowku Ditto oferuje możliwość skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki.

Ciekawą funkcją Ditto jest opcja synchronizowania danych między komputerami, co pozwala na uzyskanie danych ze schowka na jednym z wielu pecetów. Nie trzeba się obawiać o przechwycenie materiałów (dokumentów, zdjęć, filmów, itp.) bowiem są one szyfrowane w trakcie przesyłania za pośrednictwem sieci.

Ditto po uruchomieniu działa w tle i można go wywołać klikając ikonę widoczną w zasobniku systemowym lub też za pomocą uprzednio zdefiniowanego klawisza. Niestety, choć teoretycznie aplikacja oferuje polskojęzyczny interfejs, wiele jego elementów jest przetłumaczonych jedynie częściowo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.38 ocen
Twoja ocena
Producentsabrogden
Liczba pobrań4 889
Data aktualizacji13 paź 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ditto ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)