WindowsDodatkiRozszerzenia programówDivX Plus Web Player

DivX Plus Web Player2.1 beta 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DivX Plus Web Player to odtwarzacz multimedialny do obsługi wideo w Sieci. W jego skład wchodzi dodatek DivX HiQ do odtwarzania materiałów we Flashu.

Program umożliwia odtwarzanie materiałów wideo we Flashu - na przykład klipów zamieszczanych w serwisie YouTube. Co ciekawe, DivX HiQ nie zastępuje interfejsu Flash Playera, a wprowadza oddzielny pasek do obsługi wideo. Aplikacja obsługuje popularne serwisy wideo jak na przykład YouTube, Vimeo, DailyMotion, MetaCafe. Pełna lista witryn dostępna jest na stronie DivX Labs. Program oferuje też lepszą jakość odtwarzania, szczególnie w formatach HT (720p czy 1080p). Kolejnym atutem DivX HiQ ma być mniejsze zużycie baterii w laptopach. Oprócz Flasha, program obsługuje również tag <video> w standardzie HTML5. Aplikacja obsługuje takie przeglądarki internetowe jak Internet Explorer 8 czy Safari.

Aplikacja po zainstalowaniu dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 498
Data aktualizacji9 gru 2010
Rozmiar pliku19.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)