MacOSProgramowanieTworzenie instalatorówDMG Canvas
DMG Canvas ikona

DMG Canvas3.0.15

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DMG Canvas to narzędzie przydatne dla osób, które tworzą obrazy dysków DMG – programistów, deweloperów i użytkowników, którzy chcą uatrakcyjnić wygląd archiwów. Program umożliwia dodawanie układów i własnego tła do obrazu dysku.

Dzięki temu programowi pliki obrazy DMG nabiorą oryginalnego wyglądu. Grafiki można dodawać upuszczając je w oknie DMG Canvas albo za pomocą paska bocznego. W ten sam sposób możemy tworzyć tło dla obrazów dysków. Aplikacja ponadto pozwala na dodawanie tekstu, pozycjonowanie grafiki i szyfrowanie plików DMG. Możemy również tworzyć licencje – będą one wyświetlane podczas otwierania obrazu, a użytkownik, aby skorzystać z zawartości, będzie musiał zaakceptować jej warunki.

DMG Canvas dostępny jest w wersji darmowej i płatnej. W darmowej nie możemy korzystać z zaawansowanych ustawień wyglądu tła, a także automatyzacji niektórych procesów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań116
Data aktualizacji19 lip 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
DMG Canvas ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)