WindowsBezpieczeństwoKontrola rodzicielskaDNS Angel
DNS Angel ikona

DNS Angel1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DNS Angel to niewielkie narzędzie, pozwalające chronić nasze pociechy przed stronami internetowymi, które zawierają treści pornograficzne, wyłudzają poufne informacje lub zawierają inne szkodliwe komponenty.

Narzędzie jest bardzo proste, nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji i zapewnia skuteczną oraz natychmiastową ochronę przed witrynami zawierającymi nieodpowiednie dla dzieci treści. Jego zasada działania jest banalna i ogranicza się do podmiany domyślnych adresów DNS w systemie Windows na takie, które ograniczają dostęp do szkodliwych stron WWW. Wśród dostępnych opcji znajdziemy serwery DNS takie jak OpenDNS Family, Yandex Family i Neustar Family.

DNS Angel nie wymaga instalacji w systemie oraz gotowy jest do użycia tuż po uruchomieniu. Z jego pomocą szybko i wygodnie zmienimy konfigurację adresów DNS w Windowsie, a także w razie potrzeby przywrócimy domyślne ustawienia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSordum
Liczba pobrań25 646
Data aktualizacji17 lis 2018
Rozmiar pliku0.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DNS Angel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)