Do niedzieli będzie można grać w Rainbow Six Siege za darmo na PC i konsolach

Do niedzieli będzie można grać w Rainbow Six Siege za darmo na PC i konsolach

Do niedzieli będzie można grać w Rainbow Six Siege za darmo na PC i konsolach
02.02.2017 13:01

Ubisoft przygotował niezłe zajęcie dla miłośników strzelanek na najbliższy weekend. Od dziś (19:00) do niedzieli (20:00) można zupełnie za darmo grać online w Rainbow Six Siege, zarówno na PC, jak i konsolach.

Rainbow Six Siege to taktyczny FPS z 2015 roku, w którym zespół graczy musi wcielić się w spełniające różne zadania postacie i skutecznie wykonać zadanie. Można zmierzyć się w uwalnianiu zakładnika (jedna dużyna go broni, druga musi znaleźć i odbić), zabezpieczaniu terenu (pozostać 10 sekund w pomieszczeniu) albo rozbroić podłożoną bombę. W pojedynkę lub z kilkoma znajomymi można zmierzyć się z zagrożeniami ze świata Rainbow Six – Białe Maski w trybie Terrorhunt, losującym niektóre parametry planszy i rozgrywki.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege : Free Weekend Trailer

By zagrać na PC, trzeba pobrać klienta Uplay i zalogować się na swoje konto (albo założyć nowe). W sklepie trzeba znaleźć grę Rainbow Six Siege i pobrać na swoją maszynę darmową wersję próbną. Na najbliższy weekend znikną z niej ograniczenia i będzie można uzyskać dostęp do wszystkich map i postaci.

Na PS4 i Xboksie One postępujemy identycznie, ale bez pobierania Uplay. Ze sklepu z grami należy pobrać darmowe demo Rainbow Six Siege, które nie będzie miało ograniczeń do niedzieli.

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege nie został zaplanowany bez powodu. 7 lutego udostępniony zostanie Velvet Shell – pierwsza większa aktualizacja gry. Znajduje się w niej nowa mapa (Coastline) i dwie postacie dla Grupo Especial de Operaciones. Ponadto w Montrealu odbędzie się turniej Rainbow Six Siege, transmitowany oczywiście na Twitchu i YouTube, więc będzie można pooglądać, jak grają profesjonaliści.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)