dobreprogramy mają 20 lat - zapraszamy do podróży w przeszłość

dobreprogramy mają 20 lat - zapraszamy do podróży w przeszłość

dobreprogramy mają 20 lat
dobreprogramy mają 20 lat
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Redakcja dobreprogramy.pl
22.09.2022 12:17, aktualizacja: 26.09.2022 14:31

Serwis dobreprogramy kończy w tym roku 20 lat. Choć dla wielu dokładna data rozpoczęcia naszej działalności w sieci to 7 grudnia 2002 roku, w praktyce już na wiele miesięcy wcześniej trwały prace, które doprowadziły do powstania dobrychprogramów.

Od tamtej chwili nieprzerwanie jesteśmy w czołówce polskich serwisów o tematyce IT. Przez ten czas wiele razy zmienialiśmy się dla Was i kombinowaliśmy co zrobić, by nadążyć za dynamiką zmian internetowego życia. Bez Was nie byłoby to możliwe, za co serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do świętowania z nami tej rocznicy przez najbliższych kilka miesięcy.

Z okazji jubileuszu chcielibyśmy zaproponować Wam wspólną podróż do przeszłości, a 20 lat w szeroko rozumianych nowych technologiach to kawał czasu. W serii publikacji, które będą pojawiać się na dobrychprogramach już od najbliższego piątku, przypomnimy najważniejsze zmiany dotyczące oprogramowania, sprzętu, internetu i szeregu innych dziedzin, które dziś nierozłącznie kojarzą się z wykorzystaniem elektroniki i komputerów.

dobreprogramy na dzień przed 10. urodzinami w 2012 roku
dobreprogramy na dzień przed 10. urodzinami w 2012 roku© Wayback Machine

Dzięki naszym tekstom przypomnicie sobie między innymi jakich programów używaliście lata temu, jak zmienił się internet, jak bardzo współczesne procesory i karty graficzne są odmienne od tych sprzed lat i jaka przepaść dzieli ówczesne i współczesne telefony komórkowe. To będzie wiele okazji do wspomnień i dyskusji w komentarzach, do czego już teraz zachęcamy.

20-lecie dobrychprogramów to także szansa na zdobycie cennych nagród. Specjalnie dla Was przygotowujemy konkurs, o którym więcej dowiecie się już wkrótce - śledźcie na bieżąco nasze publikacje, by nie przeoczyć jego rozpoczęcia.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Sobie i Wam życzymy, by nasza historia trwała nadal, najlepiej przez kolejne 20 lat i jeszcze dłużej.

Publikacja powstała w ramach cyklu z okazji 20-lecia dobrychprogramów. Wszystkie artykuły można znaleźć na stronie poświęconej jubileuszowi.

Redakcja dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (196)