WindowsBiuroEdytory tekstówDocArena
DocArena ikona

DocArena7.7.8

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DocArena to przygotowany z myślą o szerokim spektrum zastosowań edytor tekstowo-graficzny, pozwalający w łatwy i wygodny sposób tworzyć różnego rodzaju dokumenty i publikacje, prezentacje, materiały szkoleniowe, strony internetowe lub instrukcje obsługi np. do oprogramowania.

Aplikacja skupia w sobie funkcjonalność związaną z zarządzaniem treścią, edycją tekstu i grafiki oraz zautomatyzowanego składu materiałów do druku (dokumenty w formacie PDF). Ponadto bardzo dobrze sprawdza się ona również podczas tworzenia stron WWW, dokumentów hipertekstowych (HTML5) oraz elektronicznych publikacji w formatach CHM i EPUB. Jedną z unikalnych funkcjonalności jest to, że prezentacje tworzone przy użyciu DocAreny można odtwarzać na zwykłej przeglądarce internetowej, nawet na smartfonie, ponieważ nie są potrzebne żadne pluginy, jak w przypadku innych rozwiązań.

Wśród opcji oferowanych w programie znajdziemy również mechanizmy sprawnego osadzania w projektach różnego rodzaju załączników, grupowego formatowania, kreowania profili publikacji, a także modelowania informacji przy pomocy plansz, diagramów i technik interaktywnych. DocArena z powodzeniem posłużyć może do tworzenia materiałów przeznaczonych do druku lub na komputer, tablet, smartfon i czytnik e-booków.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni (wymagana bezpłatna aktywacja programu poprzez e-mail). Ponadto losowo wybrane litery są zamieniane w obrębie projektu podczas generowania publikacji na ich odpowiedniki z polskimi \ogonkami.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań6 956
Data aktualizacji29 sie 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
DocArena ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)