bEUNmzPF
Doceri ikona

Doceri2.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Doceri to profesjonalna, interaktywna tablica stworzona z myślą o użytkownikach tabletów, która oferuje dostęp do zaawansowanych narzędzi, pozwalających na tworzenie rysunków.

bEUNmzPH

Jak twierdzą autorzy Doceri, jedynym ograniczeniem przy korzystaniu z programu jest wyobraźnia użytkownika, ale trzeba pamiętać również o innym wymogu - narzędzie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 8.1. Należy także wspomnieć, że program oferuje możliwość korzystania z dowolnego miejsca w pokoju, dzięki połączeniu bezprzewodowemu - nie musimy zatem siedzieć przy biurku (wszystkie elementy pulpitu są wyświetlane na ekranie tabletu).

Doceri oddaje do dyspozycji sześć rodzajów pędzli, linii oraz kształtów. Pozwala określić rozmiar, przezroczystość i odstępy w rysunku, a także skorzystać z nieograniczonej liczby kolorów. Jeśli nie chcemy wszystkiego definiować samemu, bo na przykład zależy nam na czasie lub nie mamy doświadczenia, możemy skorzystać ze ustawień domyślnych. Po wykonaniu tych czynności rozpoczynamy tworzenie swojego dzieła za pomocą rysika tabletu lub przy użyciu palca.

Warto dodać, że Doceri pierwotnie zostało przygotowane dla nauczycieli, lecz z czasem - gdy popularność narzędzia sukcesywnie wzrastała - znalazło również zastosowanie u innych osób, zajmujących się wszelako pojętą twórczością w rozmaitych dziedzinach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Doceri 2.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań207
Data aktualizacji30 lis 2015
Rozmiar pliku8.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Doceri ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUNmzPR
Komentarze (2)
bEUNmzQD