iOSBiuro i firmaPakiety biuroweDokumenty Google
Dokumenty Google ikona

Dokumenty Google1.2023.43202

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dokumenty Google edytor tekstu stworzony przez firmę Google. Dzięki wersji mobilnej możemy z poziomu telefonu i tabletu mieć dostęp do swoich dokumentów wraz z możliwością ich edycji i tworzenia nowych.

Po zainstalowaniu aplikacja integruje się z kontem Google użytkownika – jeżeli ten z takowego nie korzysta, musi je wcześniej skonfigurować w urządzeniu. Główny ekran przedstawia listę ostatnio edytowanych dokumentów. Możliwe jest ich przesyłanie, przenoszenie, a także udostępnianie poprzez wysłanie linku. Użytkownik może je sortować według kilku kryteriów, a także zmienić widok na siatkę. Przyciski funkcyjne umożliwiają szybkie wyszukiwanie dokumentów, otworzenie dysku Google w celu otwarcia już istniejących plików, a także utworzenie nowego pliku. Dostępne opcje edycyjne to wybór czcionki: styl np. akapit czy nagłówki różnego poziomu; krój, a także rozmiar. Ponadto możliwe jest pogrubianie, pochylanie, podkreślanie i przekreślanie tekstu. Użytkownik może również zmieniać kolor tak tekstu jak i tła pod nim, zmieniać wyrównanie (do lewej, prawej, centrowanie i justowanie), dodawać przy pomocy kreatora tabele, listy numerowane i nienumerowane, a także wcięcia.

Dokumenty mogą zawierać komentarze, możliwe jest wymuszenie przechowywania ich na urządzeniu, a także oznaczanie gwiazdką jako ważne. Użytkownik z poziomu aplikacji może określić kto ma dostęp do danego pliku, udostępniać go innym do edycji, wyświetlania, bądź komentowania. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada interfejs w języku polskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań217
Data aktualizacji3 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Dokumenty Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)