Dom Gratka - nieruchomośc ikona

Dom Gratka - nieruchomośc1.3.4

Strona głównaiOSZakupySerwisy aukcyjne i ogłoszenioweDom Gratka - nieruchomośc
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Jej zadaniem jest pomoc w wyszukiwaniu ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, działek, domów czy też lokali użytkowych. Dzięki filtrom i powiadomieniom pozwala być na bieżąco z nowo dodanymi ofertami.

Ekran główny programu wita nas wyszukiwarką. Z jej poziomu określamy czy interesuje nas kupno czy też wynajem. W zależności od tego wyboru oraz typu nieruchomości ustalamy dodatkowe wymogi. Gdy nasz filtr będzie gotowy, możemy przystąpić do wyszukiwania. Wyniki prezentowane są w formie zdjęć z kluczowymi informacjami. Z poziomu tego ekranu możemy przeglądać kolejne zdjęcia oraz dodawać oferty do ulubionych. Na dolnej belce znajdziemy narzędzia sortowania wyników, dodawania przypomnień oraz sprawdzania nowych ofert dla ustalonych kryteriów.

Oferty niczym nie ustępują wersji ze strony www. Zawierają zdjęcia, szczegółowe opisy oraz dane kontaktowe. Pozwalają dokładnie zapoznać się z informacjami, a także w szybki sposób skontaktować się. Zarówno filtry jak i ogłoszenia możemy dodawać do ulubionych. Podczas testów losowo zawodziła stabilność aplikacji. Nie zawsze możliwe było wczytanie danych pomimo działającego połączenia sieciowego. Interfejs programu wygląda bardzo nowocześnie. Nie do końca wpisuje się w nowy płaski styl iOS. Zabrakło też wersji przeznaczonej dla iPadów. Dom Gratka realnie potrafi ułatwić proces szukania mieszkania/domu oraz śledzenia ofert.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań80
Data aktualizacji28 wrz 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Dom Gratka - nieruchomośc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)