bDUzrnCd
Don't Sleep ikona

Don't Sleep7.67

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Don't Sleep to narzędzie, które zapobiega wyłączeniu systemu operacyjnego. Korzystając z niego nie musimy również obawiać się, że komputer zostanie zrestartowany, przejście w stan uśpienia lub hibernacji.

bDUzrnCf

Program jest łatwy w obsłudze, więc mogą z niego skorzystać nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Wszystkie operacje w Don't Sleep wykonujemy z poziomu głównego okna aplikacji, gdzie mamy dostęp do wszystkich opcji. Jednym kliknięciem możemy zdefiniować, by system operacyjny nie został wyłączony czy też uśpiony. Istnieje także możliwość wskazania, do którego momentu (ustawienie daty i godziny) ma być aktywna dana blokada.

Don't Sleep nie obciąża komputera, a po ustawieniu wszystkich niezbędnych funkcji zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego. Narzędzie jest kompatybilne zarówno z nowszymi, jak i starszymi wersjami systemu operacyjnego Windows (98, NT, Me, 2000, XP, 2003, Vista, Server 2008, 7, 8 i 8.1).

Co istotne, Don't Sleep nie wymaga instalacji. Po pobraniu natychmiast możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji, a w razie konieczności nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić ją w pamięci przenośnej (np. USB) i zrobić z niej użytek na innym pececie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Don't Sleep 7.67wersja stabilna (32-bit)
Don't Sleep 7.67wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań2 066
Data aktualizacji8 gru 2020
Rozmiar pliku0.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Don't Sleep ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUzrnCK
bDUzrnDb