AndroidGryAkcja i strzelankiDoodle Army 2 : Mini Militia
Doodle Army 2 : Mini Militia ikona

Doodle Army 2 : Mini Militia5.4.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doodle Army 2: Mini Militia to dwuwymiarowa strzelanka z kreskówkową oprawą graficzną nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer.

W opisywanej produkcji możemy zmierzyć się z maksymalnie pięcioma innymi graczami za pośrednictwem internetu lub wziąć udział w bitwach 12 użytkowników rozgrywanych przez lokalne połączenie z siecią Wi-Fi. Oprócz tego Doodle Army 2: Mini Militia oddaje do dyspozycji możliwość szlifowania swoich umiejętności, gdy jesteśmy offline.

Każdy z powyższych wariantów oferuje dostęp do wielu unikatowych rodzajów broni. Doodle Army 2: Mini Militia zawiera strzelby, karabiny, miotacze ognia, a oprócz tego możemy walczyć wręcz oraz korzystać z granatów. Na uwagę zasługuje bardzo proste do opanowania sterowanie: za pomocą jednego przycisku kierujemy postacią, natomiast drugim celujemy i strzelamy.

Osoby, które miały do czynienia z pierwszą odsłoną Doodle Army powinny docenić fakt, że Doodle Army 2: Mini Militia powstało w oparciu o komentarze fanów pierwowzoru. Autorzy wzięli pod uwagę liczne sugestie, by zadowolić miłośników Doodle Army.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań71
Data aktualizacji28 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Doodle Army 2 : Mini Militia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)