WindowsGryZręcznościoweDoogleberry 2

Doogleberry 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Randolph Doogleberry po raz drugi znalazł się w mrocznych grobowcach. W porównaniu do pierwszej części gry niewiele się zmieniło. Poprawiono jednak, i to zdecydowanie, grafikę - teraz archeolog wkroczył w trójwymiarowy świat łamigłówki.

Jedynym zadaniem badacza jest wydostanie się z zalanych wodą komnat chodząc po kamieniach. Te o brązowym zabarwieniu zapadają się po przejściu, natomiast jasne są stabilne i to na nich archeolog powinien skończyć ruch, aby przejść do kolejnego zadania. Prócz bloków, komnaty zawierają teleporty, miażdżące pale czy drogocenne urny, które dodają punkty, nie można więc mówić o sterylnym środowisku. Samo obmyślenie planu przejścia nie byłoby trudne, ale zdenerwowanie wśród graczy może wzbudzić kapiąca woda i to bynajmniej nie ze względu na dźwięk a ilość - jeśli Randolph nie zdąży uciec, skończy na dnie zatopionej komnaty. Jeżeli lubisz czasem pomyśleć i jednocześnie być pod presją czasu - to tytuł dla Ciebie. Autorem opisu jest Eugen z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań12 863
Data aktualizacji6 maj 2005
Rozmiar pliku6.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)