bEswxjKJ
Doro PDF Writer ikona

Doro PDF Writer2.14

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doro PDF Writer to niewielka i darmowa aplikacja, która daje możliwość tworzenia dokumentów PDF z poziomu dowolnego programu, oferującego opcję wydruku.

bEswxjKL

Program instaluje się w systemie jako wirtualna drukarka, za pośrednictwem której możliwy jest zapis m.in. plików tekstowych, grafiki, zawartości stron WWW do formatu PDF. Wystarczy, że program, za pomocą którego chcemy stworzyć dokument PDF umożliwia wydruk.

W trakcie tworzenia pliku PDF aplikacja pozwala na definiowanie takich parametrów dokumentu jak informacje o tytule, temacie, słowach kluczowych, autorze i producencie. Doro PDF Writer oferuje również funkcję szyfrowania 128-bitowym algorytmem, która pozwala na całkowite lub częściowe ograniczenie dostępu do zawartości dokumentu. W przypadku tego ostatniego mowa o blokadzie opcji kopiowania i/lub wydruku.

Doro PDF Writer w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu charakteryzuje się wsparciem dla starszych wersji systemu Windows. Aplikacja z powodzeniem działa na Windowsie 95, 98, ME, NT, 2000, ale również nowszych - XP, Vista, 7 i 8.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
ProducentThe SZ
Liczba pobrań31 683
Data aktualizacji3 wrz 2020
Rozmiar pliku16.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Doro PDF Writer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEswxjLH