WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFDoro PDF Writer
Doro PDF Writer ikona

Doro PDF Writer2.20

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doro PDF Writer to niewielka i darmowa aplikacja, która daje możliwość tworzenia dokumentów PDF z poziomu dowolnego programu, oferującego opcję wydruku.

Program instaluje się w systemie jako wirtualna drukarka, za pośrednictwem której możliwy jest zapis m.in. plików tekstowych, grafiki, zawartości stron WWW do formatu PDF. Wystarczy, że program, za pomocą którego chcemy stworzyć dokument PDF umożliwia wydruk.

W trakcie tworzenia pliku PDF aplikacja pozwala na definiowanie takich parametrów dokumentu jak informacje o tytule, temacie, słowach kluczowych, autorze i producencie. Doro PDF Writer oferuje również funkcję szyfrowania 128-bitowym algorytmem, która pozwala na całkowite lub częściowe ograniczenie dostępu do zawartości dokumentu. W przypadku tego ostatniego mowa o blokadzie opcji kopiowania i/lub wydruku.

Doro PDF Writer w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu charakteryzuje się wsparciem dla starszych wersji systemu Windows. Aplikacja z powodzeniem działa na Windowsie 95, 98, ME, NT, 2000, ale również nowszych - XP, Vista, 7 i 8.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
ProducentThe SZ
Liczba pobrań32 622
Data aktualizacji16 mar 2023
Rozmiar pliku17.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Doro PDF Writer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)