AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówdotrzechdych.pl
dotrzechdych.pl ikona

dotrzechdych.pl2.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja dotrzechdych.pl to ciekawa propozycja dla miłośników win. Pomaga wybrać te najlepsze, dostępne w konkretnym przedziale cenowym.

I choć jej nazwa sugeruje przedział w zakresie 30 zł to czasem w jej bazie znajdziemy też droższe odmiany. Wyszukiwać możemy na trzy sposoby. Pierwszy to tradycyjna lista najnowszych wpisów. Na podglądzie widzimy nazwę, kraj pochodzenia, cenę oraz sklep. To właśnie według sklepów możemy wyszukiwać wina w drugiej z zakładek. Na liście jest większość popularnych w kraju sieciówek.

Skorzystać możemy także z klasycznej wyszukiwarki. Do wyboru mamy kilka kryteriów takich jak np. kolor, kwasowość czy też kraj. Dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć interesujące nas smaki. Wina ulubione możemy dodać do listy, tak aby później mieć do nich szybszy dostęp.

Recenzje są sporządzane przez redaktorów serwisu. Trzeba więc brać poprawkę na ich subiektywne opinie. Jeżeli ktoś jednak gustuje w takich alkoholach za pomocą aplikacji w szybki sposób będzie mógł zapoznać się z opiniami o nich.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań71
Data aktualizacji12 sie 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
dotrzechdych.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)