Double Driver ikona

Double Driver4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Double Driver to nieskomplikowane i niewymagające instalacji narzędzie, służące do wykonywania kopii zapasowych sterowników zainstalowanych w systemie Windows.

Program pozwala użytkownikowi na sprawne tworzenie backupów wszystkich lub jedynie wybranych sterowników i ich późniejsze przywrócenie. Z jego pomocą zapiszemy sterowniki w wybranym folderze lub skompresowanym archiwum (opcjonalnie wykonywalnym archiwum EXE). Double Driver przydać się może w sytuacji kiedy chcemy przeinstalować system, a nie posiadamy nośnika z odpowiednimi sterownikami lub kiedy chcielibyśmy poeksperymentować i zainstalować ich najnowsze wersje, np. znajdujące się w fazie rozwojowej.

Po uruchomieniu narzędzie przeprowadza dokładną analizę systemu, a następnie wyświetla listę wszystkich wykrytych sterowników. Poza główną funkcjonalnością, obejmującą zarządzanie kopiami zapasowymi, Double Driver dostarcza również szczegółowych informacji o każdym ze sterowników, umożliwiając ich wydruk.

Udostępnij
Double Driver 4.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.76 ocen
Liczba pobrań34 160
Data aktualizacji24 lip 2013
Rozmiar pliku2.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Double Driver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)