WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiDouble Driver
Double Driver ikona

Double Driver4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Double Driver to nieskomplikowane i niewymagające instalacji narzędzie, służące do wykonywania kopii zapasowych sterowników zainstalowanych w systemie Windows.

Program pozwala użytkownikowi na sprawne tworzenie backupów wszystkich lub jedynie wybranych sterowników i ich późniejsze przywrócenie. Z jego pomocą zapiszemy sterowniki w wybranym folderze lub skompresowanym archiwum (opcjonalnie wykonywalnym archiwum EXE). Double Driver przydać się może w sytuacji kiedy chcemy przeinstalować system, a nie posiadamy nośnika z odpowiednimi sterownikami lub kiedy chcielibyśmy poeksperymentować i zainstalować ich najnowsze wersje, np. znajdujące się w fazie rozwojowej.

Po uruchomieniu narzędzie przeprowadza dokładną analizę systemu, a następnie wyświetla listę wszystkich wykrytych sterowników. Poza główną funkcjonalnością, obejmującą zarządzanie kopiami zapasowymi, Double Driver dostarcza również szczegółowych informacji o każdym ze sterowników, umożliwiając ich wydruk.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań36 327
Data aktualizacji24 lip 2013
Rozmiar pliku2.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Double Driver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)