iOSGrafika i fotografiaNagrywanie wideoDoubletake by FiLMiC Pro
Doubletake by FiLMiC Pro ikona

Doubletake by FiLMiC Pro2.2.4

  • Slider item

Doubletake by FiLMiC Pro to udostępnione bezpłatnie narzędzie, które umożliwia posiadaczom iPhone'ów nagrywać obraz z wykorzystaniem dwóch kamer jednocześnie.

Co daje użytkownikowi Doubletake?

Opisywany program umożliwia zapisywanie obu ujęć albo jako dwa osobne pliki wideo, albo na podzielonym ekranie w ramach jednego filmu. Doubletake by FiLMiC Pro obsługuje nagrywanie w rozdzielczości 1080p przy 24, 25 lub 30 kl/s.

Jako przykładowy scenariusz użycia twórcy podają nagrywanie wywiadu. Rozmówcy znajdują się po dwóch stronach stołu, a postawiony między nimi iPhone nagrywa jednocześnie obu, pozwalając następnie zmontować film z użyciem dwóch ujęć.

Przydatna może się okazać także możliwość jednoczesnego zapisu obrazu z obiektywów o różnych ogniskowych. Podczas meczu można w tym samym czasie uchwycić zbliżenie na pojedynczego zawodnika, jak i szersze ujęcie na większy fragment boiska.

Do kogo kierowane jest Doubletake?

Narzędzie kierowane jest do posiadaczy nowszych edycji smartfonów Apple'a, które pracują pod kontrolą iOS-a w wersji 23. W praktyce, z dobrodziejstw jakie daje Doubletake skorzystają użytkownicy iPhone'a 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max oraz XR.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFiLMiC Inc
Liczba pobrań116
Data aktualizacji11 sie 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Doubletake by FiLMiC Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)