WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideodoubleTwist
doubleTwist ikona

doubleTwist3.2.2.17028 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

doubleTwist to niewielki odtwarzacz multimediów przez wielu uważany jako odpowiednik popularnego iTunes dla urządzeń mobilnych, pracujących pod kontrolą systemu Android. Pomimo, iż nie oferuje on tak bogatej funkcjonalności co oprogramowanie Apple'a to z powodzeniem posłużyć może do zarządzania bibliotekami multimediów i ich synchronizacji z telefonami oraz tabletami.

Program wyposażony został w estetyczny i pozbawiony wodotrysków interfejs graficzny, który nie odbiega zbytnio od tego do czego zdążyły przyzwyczaić nas inne aplikacje tego typu. Poza funkcją odtwarzania plików audio/wideo znajdziemy w nim również narzędzia do zarządzania kolekcją muzyki, materiałów wideo czy zdjęć, a także mechanizmy synchronizacji danych z urządzeniami Android. doubleTwist potrafi zaimportować listy odtwarzania aplikacji Windows Media Player i iTunes, pozwalając przy tym również na tworzenie własnych playlist oraz zarządzanie metadanymi plików muzycznych.

Uwaga!

  • Podczas instalacji programu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań628
Data aktualizacji6 paź 2013
Rozmiar pliku21.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
doubleTwist ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)