iOSGrafika i fotografiaInne programy graficzneDoublicat: Face Swap AI-tool
Doublicat: Face Swap AI-tool ikona

Doublicat: Face Swap AI-tool3.54.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doublicat to darmowa aplikacja do tzw. deepfake'u, która umożliwia generowanie kilkusekundowych animacji z wykorzystaniem naszego selfie. Pozwala ona w łatwy sposób stworzyć klip z popularnego filmów, w którym twarz bohatera zostanie zastąpiona naszą twarzą ze zdjęcia.

Doublicat jest aplikacją bardzo prostą w obsłudze, która umożliwia uzyskanie zaskakująco dobrych efektów przy minimalnym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Narzędzie podczas swojego działania bazuje na algorytmie sztucznej inteligencji RefaceAI. Co istotne, cały proces obróbki i generowania naszej animacji odbywa się w chmurze i wymagane jest w tym celu aktywne połączenie z Internetem.

Po uruchomieniu Doublicat należy wykonać zdjęcie swojej twarzy w jak najlepszej jakości i zdefiniowanie animacji GIF, w której to twarz bohatera zostanie zastąpiona naszym selfie. Baza oferowanych klipów jest bogata i obejmuje krótkie wycinki popularnych filmów czy programów telewizyjnych. Kolejny krok po wygenerowaniu animacji to jej zapisanie na urządzeniu lub udostępnienie w serwisach społecznościowych.

Jak już zostało wspomniane, aplikacja Doublicat jest bezpłatna, jednak wyświetla bezinwazyjne reklamy. Twórcy udostępnili edycje dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 384
Data aktualizacji1 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (adware)
Doublicat: Face Swap AI-tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)