Download Ninja ikona

Download NinjaBuild 45

WindowsInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówDownload Ninja
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Download Ninja to rozbudowane narzędzie, pełniące funkcje menedżera pobierania plików oraz aplikacji do zapisywania na dysku komputera klipów z serwisów typu YouTube. Skupia ono w sobie funkcjonalność, której próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach lub narzędziach wbudowanych w przeglądarki internetowe.

Program na pierwszy rzut oka zaskakuje przejrzystym i dopracowanym interfejsem graficznym, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Znajdziemy w nim funkcje kolejkowania, zatrzymywania/wznawiania pobierania, tworzenia harmonogramów pracy, ograniczania prędkości transferu i ilości jednocześnie pobieranych plików, wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", a także menedżer haseł i obsługę serwerów proxy. Przy użyciu tego narzędzia usuniemy również trwale pobrane wcześniej dane.

Dodatkowo twórcy oddali w nasze ręce przydatną funkcję sekwencyjnego zapisu plików (umożliwiającego podgląd jego zawartości jeszcze przed pobraniem), segmentowania (podziału pliku na mniejsze części w celu przyspieszenia pobierania) oraz monitorowania zawartości schowka w celu "wychwytywania" linków. W Download Ninja nie zabrakło narzędzi do pobierania klipów wideo z serwisów takich jak YouTube, Vimeo czy SoundCloud (w sumie aplikacja obsługuje ponad 200 takich serwisów) oraz ich późniejszej konwersji pomiędzy różnymi formatami.

Download Ninja dostępne jest w formie samodzielnej aplikacji dla systemu Windows oraz jako rozszerzenie dla przeglądarek Google Chrome i Firefox.

Udostępnij
Download Ninja Build 45wersja stabilna (32-bit)
Download Ninjarozszerzenie dla Google Chrome
Download Ninjarozszerzenie dla Firefoksa
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.610 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań29 426
Data aktualizacji1 sie 2018
Rozmiar pliku2.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Download Ninja ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)