WindowsInternet i komunikacjaAkceleratory pobierania plikówDownload Ninja
Download Ninja ikona

Download NinjaBuild 45

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Download Ninja to rozbudowane narzędzie, pełniące funkcje menedżera pobierania plików oraz aplikacji do zapisywania na dysku komputera klipów z serwisów typu YouTube. Skupia ono w sobie funkcjonalność, której próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach lub narzędziach wbudowanych w przeglądarki internetowe.

Program na pierwszy rzut oka zaskakuje przejrzystym i dopracowanym interfejsem graficznym, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Znajdziemy w nim funkcje kolejkowania, zatrzymywania/wznawiania pobierania, tworzenia harmonogramów pracy, ograniczania prędkości transferu i ilości jednocześnie pobieranych plików, wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", a także menedżer haseł i obsługę serwerów proxy. Przy użyciu tego narzędzia usuniemy również trwale pobrane wcześniej dane.

Dodatkowo twórcy oddali w nasze ręce przydatną funkcję sekwencyjnego zapisu plików (umożliwiającego podgląd jego zawartości jeszcze przed pobraniem), segmentowania (podziału pliku na mniejsze części w celu przyspieszenia pobierania) oraz monitorowania zawartości schowka w celu "wychwytywania" linków. W Download Ninja nie zabrakło narzędzi do pobierania klipów wideo z serwisów takich jak YouTube, Vimeo czy SoundCloud (w sumie aplikacja obsługuje ponad 200 takich serwisów) oraz ich późniejszej konwersji pomiędzy różnymi formatami.

Download Ninja dostępne jest w formie samodzielnej aplikacji dla systemu Windows oraz jako rozszerzenie dla przeglądarek Google Chrome i Firefox.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.610 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań30 055
Data aktualizacji1 sie 2018
Rozmiar pliku2.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Download Ninja ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)