bDZhFtaZ

Doxillion3.21

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Doxillion Document Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania dokumentów tekstowych. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: DOCX, DOC, HTML, ODT, PDF, RTF, TXT i XML.

bDZhFtbb

Korzystanie z programu nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Wystarczy bowiem wybrać dowolny plik (lub cały katalog), określić format docelowy i rozpocząć operację konwertowania. Doxillion Document Converter oferuje możliwość konwertowania pojedyncznych dokumentów, ale może również pracować w trybie wsadowym, co pozwala na szybką zmianę formatu nawet tysięcy plików (opcja dostępna tylko w płatnej wersji Premium).

Poza opcją konwertowania dokumentów firmowych, Doxillion Document Converter umożliwia także zmianę formatu książek elektronicznych z EPUB lub MOBI na DOCX, PDF, HTML i inne. Narzędzie wyposażono w funkcję OCR, dlatego też dowolny obraz graficzny można przekształcić w plik tekstowy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Doxillion 3.21wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNCH Software
Liczba pobrań141
Data aktualizacji25 mar 2019
Rozmiar pliku2.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZhFtbG
bDZhFtbX