bEadzJiZ
Doz.pl ikona

Doz.pl

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doz.pl to mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Dbam o Zdrowie.pl na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja pełni dwie role: służy jako baza leków oraz jako podręczny sklep internetowy, w którym możemy kupować lekarstwa oraz suplementy za pomocą iPhone'a lub iPada.

bEadzJjb

W aplikacji Doz.pl znajdziemy informacje o ok. 20 tys. produktów medycznych, w tym o ich składzie chemicznym, sposobie działania i medycznych przesłankach do ich użycia. Program wyświetla też cenę danego produktu oraz jego cenę, a zakupu dokonamy bezpośrednio z aplikacji – tutaj z zastrzeżeniem, że najpierw trzeba założyć konto w serwisie Doz.pl. Zamówione lekarstwa można odebrać w jednej z ok. 1,7 tys. aptek w całej Polsce, a status zamówienia sprawdzimy na bieżąco właśnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Program Doz.pl pozwala też kupić leki na receptę i zasięgnąć porady farmaceutycznej, zawiera też wyszukiwarkę aptek, bazującą na Mapach Google oraz danych z nadajnika GPS w smartfonie. W aplikacji znajdziemy również katalog aktualnych promocji.

Aplikacja Doz.pl jest darmowa, działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach pracujących pod kontrolą iOS 6.0 lub nowszego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDoz.pl
Liczba pobrań96
Data aktualizacji6 lis 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Doz.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEadzJjG
bEadzJjX