Doz.pl ikona

Doz.pl

iOSZdrowie i aktywnośćMedycyna i bazy lekówDoz.pl
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Doz.pl to mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Dbam o Zdrowie.pl na urządzenia z systemem iOS. Aplikacja pełni dwie role: służy jako baza leków oraz jako podręczny sklep internetowy, w którym możemy kupować lekarstwa oraz suplementy za pomocą iPhone'a lub iPada.

W aplikacji Doz.pl znajdziemy informacje o ok. 20 tys. produktów medycznych, w tym o ich składzie chemicznym, sposobie działania i medycznych przesłankach do ich użycia. Program wyświetla też cenę danego produktu oraz jego cenę, a zakupu dokonamy bezpośrednio z aplikacji – tutaj z zastrzeżeniem, że najpierw trzeba założyć konto w serwisie Doz.pl. Zamówione lekarstwa można odebrać w jednej z ok. 1,7 tys. aptek w całej Polsce, a status zamówienia sprawdzimy na bieżąco właśnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Program Doz.pl pozwala też kupić leki na receptę i zasięgnąć porady farmaceutycznej, zawiera też wyszukiwarkę aptek, bazującą na Mapach Google oraz danych z nadajnika GPS w smartfonie. W aplikacji znajdziemy również katalog aktualnych promocji.

Aplikacja Doz.pl jest darmowa, działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach pracujących pod kontrolą iOS 6.0 lub nowszego.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDoz.pl
Liczba pobrań103
Data aktualizacji13 wrz 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Doz.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)