Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist

Strona głównaWindowsGryPrzygodoweDr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rzadko kiedy zdarza się, że można polecić jakąś grę, bo na pewno w taką jeszcze nie graliście. Naprawdę jednak raczej nie mieliście styczności z takim rodzajem rozrywki, jaką oferuje darmowy projekt o przydługim tytule Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist. Od pierwszych chwil dzieło zapowiada się jak FPP akcji, ale już po chwili osłupienia okazuje się, że coś tutaj poszło nie tak...

Słowo klucz to wielki strajk. Wyobraźcie sobie, że gra komputerowa to tak naprawdę przedstawienie. Można się zachwycać efektami graficznymi czy udźwiękowieniem, ale w sumie ktoś siedzi za sceną i wciska kolorowe guziczki, aby wszystko miało ręce i nogi. Co innego, gdy się mu nie płaci. Wtedy gra jakoś musi toczyć się dalej. W takiej właśnie dziwnej roli tu występujemy. Skoro sami nie możemy grać, czemu nie pomóc?

W głośnikach mamy głos z reżyserki, który podpowiada, jak się zachowywać, aby osoba grająca napotkała burzę z piorunami, tygrysa, czy zjechała widną, która tak naprawdę jest pudłem z przełącznikiem. Dobre w tym wszystkim jest to, że nie musimy słuchać poleceń, ale twórcy gry wzięli to pod uwagę! Długo wspominać będziecie śmieszne sytuacje i teksty wkurzonego operatora. Tej niecodziennej gry szybko nie zapomnicie.

Udostępnij
Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań446
Data aktualizacji10 mar 2016
Rozmiar pliku295.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)