WindowsDomOrganizery osobisteDraco Organizer

Draco Organizer3.18.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Draco jest programem typu PIM (Personal Information Manager), umożliwiającym przechowywanie kompleksowej informacji osobistej.

Program pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danych tele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób oraz prowadzenie zapisek w notatniku. Wbudowany klient pocztowy pozwala wysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od współpracowników bądź znajomych. Jedną z ciekawostek programu jest pobieranie danych pogodowych z sieci...

Główne funkcje i zalety programu

Informacje pogodowe dla wybranych lokalizacji. Pobieranie informacji z serwisów informacyjnych. Obsługa poczty elektronicznej (e-mail). Wysyłanie SMSów w celach niekomercyjnych. Przechowywanie informacji o zadaniach i spotkaniach pozwala zorganizować czas. Rozbudowana książka adresowa. Możliwość powiązania z jednym adresem dowolnej liczby kontaktów (numerów telefonów, adresów e-mail itp.) Przechowywanie zdjęć osób. Tworzenie grup roboczych w celu zautomatyzowania tworzenia zadań lub spotkań oraz wysyłania wiadomości. Błyskawiczne wyszukiwanie danych. Draco Agent informuje użytkownika o zadaniach, spotkaniach i rocznicach, a także dokonuje sprawdzenia czy nadeszły nowe wiadomości, nawet wtedy kiedy Draco Organizer nie jest uruchomiony. Draco Agent umożliwia zdalne informowanie użytkownika o zdarzeniach poprzez SMSy. Rozbudowany menedżer wydruku pozwala w łatwy sposób tworzyć dostosowane do własnych potrzeb wydruki. Import i eksport z innych baz danych. Zabezpieczenie bazy danych hasłem. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowej. Rozbudowany interfejs użytkownika pozwala zrealizować te same funkcje na wiele sposobów. Wyważony zestaw funkcji i opcji sprawia że korzystanie z programu jest proste i przyjemne.

Charakterystyka klienta pocztowego

Obsługa dowolnej liczby kont pocztowych (POP3/SMTP). Potężny system filtrowania do automatycznego przetwarzania wiadomości. Zdalna obsługa wiadomości przechowywanych na serwerze. Pobieranie i wysyłanie wiadomości w tle. Znane z Eksploratora Windows drzewo folderów do organizowania przechowywanych wiadomości. Oparty na mechanizmach Microsoft Internet Explorer podgląd wiadomości HTML. Odporność na większość wirusów skryptowych przenoszonych w wiadomościach pocztowych. Edytor umożliwiający tworzenie wiadomości pisanych zwykłym tekstem jak i w formacie HTML. Mechanizm drag&drop do przenoszenia wiadomości między folderami oraz dodawania załączników do wiadomości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.714 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań200 799
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku12.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (162)