bEiGrfkl

Draco Organizer3.17.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Draco jest programem typu PIM (Personal Information Manager),umożliwiającym przechowywanie kompleksowej informacji osobistej.

bEiGrfkn

Program pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem:zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danychtele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób orazprowadzenie zapisek w notatniku. Wbudowany klient pocztowy pozwalawysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od współpracowników bądźznajomych. Jedną z ciekawostek programu jest pobieranie danychpogodowych z sieci...

Główne funkcje i zalety programu

Informacje pogodowe dla wybranych lokalizacji. Pobieranie informacji z serwisów informacyjnych. Obsługa poczty elektronicznej (e-mail). Wysyłanie SMSów w celach niekomercyjnych. Przechowywanie informacji o zadaniach i spotkaniach pozwalazorganizować czas. Rozbudowana książka adresowa. Możliwość powiązania z jednym adresem dowolnej liczby kontaktów(numerów telefonów, adresów e-mail itp.) Przechowywanie zdjęć osób. Tworzenie grup roboczych w celu zautomatyzowania tworzenia zadańlub spotkań oraz wysyłania wiadomości. Błyskawiczne wyszukiwanie danych. Draco Agent informuje użytkownika o zadaniach, spotkaniach irocznicach, a także dokonuje sprawdzenia czy nadeszły nowewiadomości, nawet wtedy kiedy Draco Organizer nie jesturuchomiony. Draco Agent umożliwia zdalne informowanie użytkownika o zdarzeniachpoprzez SMSy. Rozbudowany menedżer wydruku pozwala w łatwy sposób tworzyćdostosowane do własnych potrzeb wydruki. Import i eksport z innych baz danych. Zabezpieczenie bazy danych hasłem. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowej. Rozbudowany interfejs użytkownika pozwala zrealizować te samefunkcje na wiele sposobów. Wyważony zestaw funkcji i opcji sprawia że korzystanie z programujest proste i przyjemne.Charakterystyka klienta pocztowegoObsługa dowolnej liczby kont pocztowych (POP3/SMTP). Potężny system filtrowania do automatycznego przetwarzaniawiadomości. Zdalna obsługa wiadomości przechowywanych na serwerze. Pobieranie i wysyłanie wiadomości w tle. Znane z Eksploratora Windows drzewo folderów do organizowaniaprzechowywanych wiadomości. Oparty na mechanizmach Microsoft Internet Explorer podglądwiadomości HTML. Odporność na większość wirusów skryptowych przenoszonych wwiadomościach pocztowych. Edytor umożliwiający tworzenie wiadomości pisanych zwykłym tekstemjak i w formacie HTML. Mechanizm drag&drop do przenoszenia wiadomości między folderamioraz dodawania załączników do wiadomości.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Draco Organizer 3.17.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.714 ocen
Liczba pobrań199 685
Data aktualizacji30 lis 2020
Rozmiar pliku12.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiGrflj