Draco Organizer3.18.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Draco jest programem typu PIM (Personal Information Manager), umożliwiającym przechowywanie kompleksowej informacji osobistej.

Program pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danych tele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób oraz prowadzenie zapisek w notatniku. Wbudowany klient pocztowy pozwala wysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od współpracowników bądź znajomych. Jedną z ciekawostek programu jest pobieranie danych pogodowych z sieci...

Główne funkcje i zalety programu

Informacje pogodowe dla wybranych lokalizacji. Pobieranie informacji z serwisów informacyjnych. Obsługa poczty elektronicznej (e-mail). Wysyłanie SMSów w celach niekomercyjnych. Przechowywanie informacji o zadaniach i spotkaniach pozwala zorganizować czas. Rozbudowana książka adresowa. Możliwość powiązania z jednym adresem dowolnej liczby kontaktów (numerów telefonów, adresów e-mail itp.) Przechowywanie zdjęć osób. Tworzenie grup roboczych w celu zautomatyzowania tworzenia zadań lub spotkań oraz wysyłania wiadomości. Błyskawiczne wyszukiwanie danych. Draco Agent informuje użytkownika o zadaniach, spotkaniach i rocznicach, a także dokonuje sprawdzenia czy nadeszły nowe wiadomości, nawet wtedy kiedy Draco Organizer nie jest uruchomiony. Draco Agent umożliwia zdalne informowanie użytkownika o zdarzeniach poprzez SMSy. Rozbudowany menedżer wydruku pozwala w łatwy sposób tworzyć dostosowane do własnych potrzeb wydruki. Import i eksport z innych baz danych. Zabezpieczenie bazy danych hasłem. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowej. Rozbudowany interfejs użytkownika pozwala zrealizować te same funkcje na wiele sposobów. Wyważony zestaw funkcji i opcji sprawia że korzystanie z programu jest proste i przyjemne.

Charakterystyka klienta pocztowego

Obsługa dowolnej liczby kont pocztowych (POP3/SMTP). Potężny system filtrowania do automatycznego przetwarzania wiadomości. Zdalna obsługa wiadomości przechowywanych na serwerze. Pobieranie i wysyłanie wiadomości w tle. Znane z Eksploratora Windows drzewo folderów do organizowania przechowywanych wiadomości. Oparty na mechanizmach Microsoft Internet Explorer podgląd wiadomości HTML. Odporność na większość wirusów skryptowych przenoszonych w wiadomościach pocztowych. Edytor umożliwiający tworzenie wiadomości pisanych zwykłym tekstem jak i w formacie HTML. Mechanizm drag&drop do przenoszenia wiadomości między folderami oraz dodawania załączników do wiadomości.

Udostępnij
Draco Organizer 3.18.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.714 ocen
Liczba pobrań200 198
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku12.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (162)