bDUcJqoR

Dragon Ball Z Mugen Edition 2

Strona głównaWindowsGryBijatykiDragon Ball Z Mugen Edition 2
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dragon Ball Z Mugen Edition 2 jest drugą odsłoną dwuwymiarowej (2D) zręcznościowej bijatyki opartej na popularnym anime “Dragon Ball Z”. Pomimo upływu lat, grywalność jest świetna i starzy fani Son Goku nadal mogą dobrze bawić się w ulubionym uniwersum.

bDUcJqoT

Jaka rozgrywka czeka na gracza w Dragon Ball Z Mugen Edition 2?

Stworzona przez grupę EmuBoarding, fanów serii, gra na silniku M.U.G.E.N, oferuje ponad 35 postaci – w tym kilka wersji tego samego bohatera. Każdy z nich posiada swoje unikalne ciosy oraz ich kombinacje, inne niż te, które można było spotkać w grach na konsole Nintendo czy Sega.

Poza dynamicznym systemem walki, Dragon Ball Z Mugen Edition 2 daje również wybór gry na kilku arenach, także tych widzianych już w innych odsłonach gier DBZ, takich jak Dragon Ball Z Hyper Dimension czy Dragon Ball Z Buyū Retsuden.

W Dragon Ball Z Mugen Edition 2 można spotkać wszystkie znane tryby gry. Klasyczny Arcade umożliwia sprawdzenie swoich sił w starciach z losowymi przeciwnikami sterowanymi przez komputer. W trybie Vs można stoczyć walkę z drugim graczem, a jeśli ktoś lubi grać w trybie kooperacji, to możliwa jest również bitwa 2v2 z innymi graczami lub komputerem. Dla poćwiczenia lub nauki gry daną postacią dostępny jest także tryb treningowy.

Dragon Ball Z Mugen Edition 2 – wymagania:

Oficjalne wymagania sprzętowe gry Dragon Ball Z Mugen Edition 2 nie są znane, ale z uwagi na jej leciwość, w praktyce poradzi sobie z nią każdy współczesny komputer.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Dragon Ball Z Mugen Edition 2 nullwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentElecbyte
Liczba pobrań444
Data aktualizacji8 lip 2020
Rozmiar pliku41.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcJqpy
bDUcJqpP