AndroidGryZręcznościoweDragon Hills
Dragon Hills ikona

Dragon Hills1.4.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dragon Hills to kolejna rodzima produkcja studia Rebel Twins. Jej autorzy już kilkukrotnie udowodnili, że potrafią tworzyć wciągające, proste i oryginalne tytuły w oparciu o sprawdzone mechanizmy rozgrywki.

Grę można zaliczyć do gatunku endless runner. Nasz bohater porusza się automatycznie, przemierzając generowane losowo plansze. W Dragon Hills wcielamy się w postać poirytowanej księżniczki, która to dosiadając smoka rusza na polowanie za złodziejami jej skarbu. Droga pełna jest niebezpieczeństw w formie barykad, żołnierzy, bossów, czy też przeszkód terenowych (zbiorniki lawy).

Podczas pogoni zdobywamy środki, które następnie możemy przeznaczyć na ulepszenia naszej broni, smoka, czy też inne wzmocnienia. W grze nie zabrakło klasycznej mikropłatności, jednak tytuł bawi nawet bez sięgania po nią. Motywacją do zabawy jest podnoszenie swojego wyniku oraz system rankingów i osiągnięć.

Dragon Hills to prosta, a zarazem bardzo wciągająca gra. I choć rozgrywkę oparto na znanym i wielokrotnie wykorzystywanym mechanizmie, to dzięki sporej dawce dobrego humoru i wykonaniu, tytuł nie nudzi się zbyt szybko. Edycja Androidowa dostępna jest za darmo, ceną za to są pełnoekranowe reklamy. Za drobną opłatą możemy się ich pozbyć.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRebel Twins
Liczba pobrań293
Data aktualizacji19 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Dragon Hills ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)