AndroidGryRPG i MMODragon Mania Legends
Dragon Mania Legends ikona

Dragon Mania Legends7.8.0l

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dragon Mania Legends to połączenie gry RPG i strategii ekonomicznej, które może zainteresować fanów Pokemon GO! W odróżnieniu od produkcji studia Niantic, w Dragon Mania Legends zajmujemy się kolekcjonowaniem tytułowych smoków.

Akcja gry Dragon Mania Legends toczy się w fantastycznej krainie zwanej Dragonlandią składającą się z wielu rozmaitych wysp zamieszkiwanych przez smoki. W trakcie rozgrywki możemy się nim przyglądać, głaskać je, karmić, przytulać i nie tylko. Wykonując te czynności pozyskujemy złoto, a także otrzymujemy specjalne bonusy.

Dragon Mania Legends oferuje turowy system walki, dzięki czemu możemy prowadzić starcia we własnym tempie, a nawet przerywać je w dowolnym momencie, by powrócić do bitwy w późniejszym czasie. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu właścicielom smartfonów i tabletów, do których adresowana jest opisywana produkcja. Istotnym elementem zabawy w Dragon Mania Legends jest także rozbudowa wyspy. Możemy na niej stawiać rozmaite budynki, ulepszać je, a także dekorować za pomocą wielu unikatowych elementów.

Twórcy gry Dragon Mania Legends sukcesywnie udostępniają nowe wydarzenia, dodatkową zawartość i specjalne zadania, w efekcie czego zabawa praktycznie nie ma końca. Możemy regularnie zdobywać nowe smoki, odblokowywać potężne umiejętności i walczyć z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami.

Dragon Mania Legends zostało udostępnione w modelu free-to-play. Grę pobierzemy za darmo, ale w aplikacji dostępne są mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze nabędziemy wirtualną walutę umożliwiającą szybsze osiąganie postępów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań399
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Dragon Mania Legends ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)