WindowsGryRPG i MMODragon Mania Legends
Dragon Mania Legends ikona

Dragon Mania Legends

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dragon Mania Legends to gra, w której będziemy mogli kolekcjonować przesympatyczne smoki, a następnie wystawiać je do walki z rozmaitymi przeciwnikami.

Mamy tutaj do czynienia z produkcją oferującą elementy strategii oraz RPG-a. Dragon Mania Legends ze względu na podstawowe założenia w mechanice zabawy jak najbardziej może budzić skojarzenia z niesamowicie popularną grą Pokemon GO! W odróżnieniu od dzieła studia Niantic, Dragon Mania Legends zawiera system rozbudowywania wyspy, która jest jednym z wielu terenów składających się na Dragonlandię, czyli fantastyczne uniwersum, gdzie toczy się akcja opisywanej produkcji.

Dragon Mania Legends to nie tylko rekrutowanie nowych jednostek, w tym przypadku smoków, ale także zabawa z tymi stworzeniami. Gracz może nie tylko oglądać je, ale także przytulać, karmić i głaskać. Jeśli zdecyduje się na wykonanie tych czynności, otrzyma liczne bonusy, w tym przede wszystkim złoto, które jest niezbędne do osiągania postępów w zabawie (np. stawiania nowych budynków i ulepszania konstrukcji).

Poszczególne starcia w Dragon Mania Legends przeprowadzane są w turach, co sprawia, że gracz może przemyśleć swoją taktykę, a w razie potrzebny nawet przerwać bitwę i powrócić do niej w późniejszym czasie. W przypadku edycji na PC nie jest to szczególnie przydatne, ale gra ukazała się również na urządzeniach przenośnych.

Dragon Mania Legends jest grą darmową, ale zawierającą mikropłatności. Wydając prawdziwe pieniądze nabędziemy kryształy do wykorzystania podczas rozgrywki. Ta jednak nigdy się nie kończy, bo autorzy wciąż udostępniają nowe zadania, pozwalając na odblokowywanie kolejnych stworków i nie tylko.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań1 455
Data aktualizacji6 lut 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dragon Mania Legends ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)