WindowsGrafikaProgramy do malowaniaDrawPad Graphic Editor
DrawPad Graphic Editor ikona

DrawPad Graphic Editor11.31

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DrawPad Graphic Editor to darmowe i bardzo proste narzędzie graficzne, służące do malowania obrazów za pośrednictwem komputera. Z powodzeniem posłużyć ono może również do tworzenia i edycji bannerów, różnego rodzaju kart okolicznościowych, szkiców, diagramów, ikon oraz innych grafik dla stron internetowych.

Program wyposażony został w prosty interfejs graficzny o klasycznym układzie poszczególnych elementów, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia przeznaczone do tworzenia i podstawowej edycji obrazów. Wśród nich znalazły się opcje ołówka i pędzla, narzędzia do rysowania podstawowych kształtów, gumki czy funkcja nanoszenia na obraz tekstu. Uboga, nawet jak na darmowe rozwiązanie tego typu, funkcjonalność obejmuje także możliwość zmiany rozmiaru grafiki, a także mechanizm warstw, pozwalający na wygodne tworzenie bardziej złożonych projektów.

DrawPad Graphic Editor wspiera następujące formaty graficzne: PNG, BMP, JPG, GIF, PDF oraz SVG.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań3 878
Data aktualizacji6 maj 2024
Rozmiar pliku6.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
DrawPad Graphic Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)