AndroidGrySportoweDream League Soccer
Dream League Soccer ikona

Dream League Soccer6.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dream League Soccer to widowiskowa, pieknie zrobiona gra dla fanów futbolu, którzy chcą zbudować najlepszą drużynę piłkarską. Rekrutować możemy słynne gwiazdy piłki, dla swojej drużyny zbudujemy też własny stadion, i wybierzemy trenera, a gdy wszystko jest gotowe, można wyruszyć na podbój świata, uczestnicząc w rozgrywkach Dream League Online z innymi graczami.

Tym, co się rzuca w oczy jest naprawdę niezła grafika HD, na lepszych urządzeniach nawet w 60 FPS, ale nawet na słabszych działająca płynnie. Całkiem niezła jest też AI prowadząca drużynę przeciwnika. Na poziomie jest też muzyka i dźwięki – nie ma tu tandety, typowej dla wielu gier free-2-play.

Gra oferuje zarówno elementy menedżera piłkarskiego (treningi, transfery), jak i samego symulatora piłki nożnej, gdzie rozgrywamy piłkę i próbujemy strzelić gola. To pierwsze jest dość intuicyjne, w tym drugim trzeba poćwiczyć zręczność – gramy bowiem z wykorzystaniem wirtualnych przycisków na ekranie, zarówno kierując zawodnikiem, jak i jego strzałami.

Rozwój drużyny oczywiście wiąże się z wydatkami. Szybko okaże się, że to co dostajemy za wygrane mecze czy ukończone sezony ligowe nie wystarcza do bycia najlepszym i trzeba będzie sięgnąć do realnego portfela. To jest jednak podstawowy model biznesowy rozwoju aplikacji – i sądząc po jej jakości można powiedzieć, że gracze płacą, a twórcy zarabiają.

Google doceniło Dream League Soccer, umieszczając ten tytuł na liście gier Best of 2016 sklepu Play.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFirst Touch
Liczba pobrań948
Data aktualizacji14 cze 2021
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Dream League Soccer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)