WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiDriver Robot
Driver Robot ikona

Driver Robot2.5.4.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Driver Robot to niewielkie narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows. Pozwala ono wyszukiwać na komputerze przestarzałe sterowniki, pobierać ich nowe wersje oraz aktualizować je.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań tego typu analizuje on dokładnie zawartość dysku w poszukiwaniu sterowników sprzętowych, porównuje lokalne wersje z tymi dostępnymi w swojej bazie, a następnie umożliwia ich pobranie oraz instalację. Driver Robot obsługuje wszelakiego rodzaju sterowniki do kart dźwiękowych i graficznych, monitorów, drukarek, chipsetów, kart sieciowych, urządzeń USB i FireWire, modułów WiFi, czy nawet dysków twardych, klawiatur, myszek, kamerek internetowych oraz napędów optycznych.

Driver Robot z powodzeniem obsługuje sprzęt wszystkich wiodących na rynku producentów (aktualnie baza obejmuje ponad 100 tyś. pozycji). Poza możliwością aktualizacji zainstalowanych komponentów lub instalacji brakujących w systemie sterowników narzędzie oferuje funkcje eksportu raportu, która okazać się może przydatna w przypadku kiedy komputer nie jest połączony z Internetem i umożliwi pobranie wszystkich niezbędnych składników na innym komputerze. Narzędzie obsługuje serwery proxy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 001
Data aktualizacji1 lip 2013
Rozmiar pliku5.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Driver Robot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)