iOSGryWyścigiDriver Speedboat Paradise
Driver Speedboat Paradise ikona

Driver Speedboat Paradise1.7.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Driver Speedboat Paradise swoim tytułem nawiązuje do świetnej serii gier wyścigowych zapoczątkowanej w 1999 roku. Z wydanymi wówczas tytułami ma jednak niewiele wspólnego, bowiem z samochodów przesiadamy się do... motorówek. Co prawda jedynym wspólnym elementem pozostaje ściganie się, ale za to wzbogacone o warstwę fabularną.

W świat gry wprowadza nas rozbudowany samouczek tłumaczący nie tylko zasady wyścigów i sterowania, ale również rozbudowy naszej łodzi. Driver Speedboat Paradise oferuje nam 6 różnych trybów rozgrywki oraz 20 łodzi do odblokowania. Każdą z nich możemy ulepszać oraz dowolnie zmieniać jej wygląd. Trzeba przyznać, że pod względem występujących wariantów zabawy gra prezentuje się bardzo dobrze.

Driver Speedboat Paradise posiada 3 tryby sterowania: za pomocą wbudowanego akcelerometru, ekranu dotykowego oraz podłączonego do urządzenia kontrolera. Niestety zabrakło opcji ustawień graficznych. Choć tytuł wygląda ładnie, to odstaje od takich wodnych hitów jak choćby całej serii Riptide GP. Mimo wszystko gra oferuje sporą dawkę emocji i dobrej zabawy. Jak przystało na darmową pozycję nie zabrakło tutaj mikropłatności. Autorzy stworzyli kilka różnych walut oraz miernik paliwa, który sprawia, że co jakiś czas czeka nas przymusowa przerwa, bądź też dodatkowy wydatek. Mikropłatności choć odczuwalne, nie tworzą bariery nie do przejścia.

Wśród zalet należy wspomnieć o integracji z Google Play Gry, Facebookiem (co zapewnia dodatkowe profity) oraz możliwości zapisu stanu gry w chmurze. Driver Speedboat Paradise to dobra propozycja nie tylko dla miłośników wodnych wyścigów, ale także dla fanów klasycznych serii Driver.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji14 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Driver Speedboat Paradise ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)