WindowsArchiwumProgramy archiwalneDriver Sweeper
Driver Sweeper ikona

Driver Sweeper3.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Driver Sweeper to darmowy program do usuwania wszelkich pozostałości po odinstalowanych sterownikach.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, a co najważniejsze zapewnia pełne bezpieczeństwo danych po oczyszczeniu systemu ze zbędnych plików i wpisów pozostałych po sterownikach. Za każdym razem, gdy usuwamy resztki po sterownikach, program automatycznie tworzy kopie zapasową danych, którą możemy w dowolnym momencie przywrócić.

Często z niewiadomych przyczyn nie możemy w pełni odinstalować sterowników bądź zakupimy nowy sprzęt i w czasie ich instalacji pojawia się niespodziewany konflikt sprzętowy. W tym wypadku warto skorzystać z programu Driver Sweeper, który dokładnie usunie resztki ze sterowników, powodujące wyżej wymienione problemy.

Program przeprowadza dokładną analizę zawartości dysku twardego i następnie wyświetla szczegółową listę ze wszystkimi plikami i wpisami (w rejestrze) powiązanymi ze sterownikami, które nie zostały usunięte i wciąż zalegają na dysku. Ostatnim ważnym krokiem jest całkowite usunięcie wszelkich pozostałości poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku rozpoczynającego proces oczyszczania. Po zakończeniu tego procesu, należy ponownie uruchomić system operacyjny. Driver Sweeper obsługuje sterowniki do kart graficznych i muzycznych, płyt głównych oraz urządzeń plug & play.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.515 ocen
Twoja ocena
ProducentPhyxion.net
Liczba pobrań81 657
Data aktualizacji14 cze 2012
Rozmiar pliku5.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Driver Sweeper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)