bDUjdEJN
DriversCloud ikona

DriversCloud10.1.1.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DriversCloud to narzędzie do wykrywania podzespołów bazowych naszego komputera i oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym. Służy również jako program umożliwiający wyszukiwanie zalecanych sterowników do poszczególnych układów czy aplikacji.

bDUjdEJP

Warto dodać, że informacje pozyskane za pomocą DriversCloud (zarówno te dotyczące naszych podzespołów bazowych, jak i zainstalowanego oprogramowania) można zapisać do dokumentu w formacie PDF, który następnie można chociażby opublikować w portalu społecznościowym, wysłać pocztą elektroniczną, umieścić na serwerze bądź wydrukować.

DriversCloud zajmuje się także monitorowaniem urządzeń w czasie rzeczywistym. Pozwala to na bieżąco śledzić między innymi napięcie lub temperaturę procesora czy karty graficznej. Można także skorzystać ze specjalnej funkcji analizowania awarii w systemie operacyjnym Windows, by znaleźć przyczynę BSOD.

DriversCloud powstało również z myślą o użytkownikach, którzy dbają o to, by sukcesywnie aktualizować programy na swoim pececie. Specjalna technologia, wykorzystująca DriversCloud.com, oferuje możliwość wyszukiwania odpowiednich sterowników (np. certyfikowanych). Opcja ta jest jednak dostępna dopiero po przeprowadzeniu konfiguracji przy użyciu opisywanego narzędzia.

Aby móc korzystać z DriversCloud wymagane jest połączenie z Internetem. Można jednak zainstalować dodatkowy moduł i zrobić użytek z programu w trybie offline.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DriversCloud 10.1.1.1wersja stabilna (32-bit)
DriversCloud 10.1.1.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań856
Data aktualizacji4 lut 2021
Rozmiar pliku8.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DriversCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjdEKu
bDUjdEKL