bDYrHdhh

Driving Speed 22.0.11

Strona głównaWindowsGryWyścigiDriving Speed 2
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Driving Speed 2 to naprawdę porządnie zrealizowany pod względemgraficznym symulator wyścigów samochodowych. Do dyspozycji oddanonam 4 wozy, którymi możemy ścigać się po 2 przygotowanych przeztwórców trasach, do tego maksymalnie z 11 przeciwnikamijednocześnie. Na uwagę zasługuje nie tylko imponujący jak nadarmową produkcję wygląd samochodów, ale także przyjemna fizykajazdy oraz nieźle dobrane towarzyszące wyścigom odgłosy. Gra opróczrywalizacji z komputerowym przeciwnikiem w podstawowym trybieoferuje także multiplayer, w którym to możemy zmierzyć się nawet zośmioma przeciwnikami w sieci LAN/WAN.

bDYrHdhj

Minimalne wymagania systemowe: Procesor - Pentium III 1.0GHz Pamięć - 256MB RAM Karta grafiki - z obsługą Pixel Shader 228MB wolnej przestrzeni dyskowej DirectX 9.0 Uwaga! Po wybraniu opcji "pobierz program" zostaniemy przeniesieni nastronę producenta gry, gdzie pod widocznymi screenami znajdują sięmirrory do pobrania pliku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Driving Speed 2 2.0.11wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Liczba pobrań33 924
Data aktualizacji18 kwi 2008
Rozmiar pliku105.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYrHdhO
bDYrHdif