AndroidNarzędziaPakiety narzędzioweDroid Optimizer
Droid Optimizer ikona

Droid Optimizer4.2.4-playstore

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Droid Optimizer to aplikacja do optymalizacji pracy urządzeń z Androidem. Stoi za nim popularny producent narzędzi dla systemu Windows firma Ashampo.

Aplikacja jest zbiorem narzędzi, które mają nam pomóc kontrolować stabilność pracy i porządek na naszym telefonie bądź tablecie. Wśród opcji znajdziemy między innymi: zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, usuwanie śmieci oraz dużych plików, czyszczenie pamięci podręcznej, narzędzi do optymalizacji pracy baterii, kontrolę krytycznych uprawnień aplikacji. Ze wszystkich tych narzędzi należy korzystać z rozwagą, dokładnie czytając prezentowane przez aplikację komunikaty.

W obsłudze pomaga w pełni zlokalizowany interfejs. Niestety jego konstrukcja nie zawsze jest czytelna, co powoduje problemy w nawigacji. Główne narzędzia podzielono na 4 kategorie: wyczyść, automatycznie, App Manager i Privacy Advisor.

Droid Optimizer posiada sporo narzędzi automatycznie usprawniających wybrane funkcje. Warto rozsądnie z nich korzystać, w innym wypadku możemy narobić więcej szkód niż pożytku. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Choć w sklepie Google Play znajdziemy kilka podobnych programów, Droid Optimizer stanowi dla nich dobrą konkurencję.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 469
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Droid Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)