bEqOUuwl
Droid Optimizer ikona

Droid Optimizer4.0.1-playstore

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Droid Optimizer to aplikacja do optymalizacji pracy urządzeń z Androidem. Stoi za nim popularny producent narzędzi dla systemu Windows firma Ashampo.

bEqOUuwn

Aplikacja jest zbiorem narzędzi, które mają nam pomóc kontrolować stabilność pracy i porządek na naszym telefonie bądź tablecie. Wśród opcji znajdziemy między innymi: zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, usuwanie śmieci oraz dużych plików, czyszczenie pamięci podręcznej, narzędzi do optymalizacji pracy baterii, kontrolę krytycznych uprawnień aplikacji. Ze wszystkich tych narzędzi należy korzystać z rozwagą, dokładnie czytając prezentowane przez aplikację komunikaty.

W obsłudze pomaga w pełni zlokalizowany interfejs. Niestety jego konstrukcja nie zawsze jest czytelna, co powoduje problemy w nawigacji. Główne narzędzia podzielono na 4 kategorie: wyczyść, automatycznie, App Manager i Privacy Advisor.

Droid Optimizer posiada sporo narzędzi automatycznie usprawniających wybrane funkcje. Warto rozsądnie z nich korzystać, w innym wypadku możemy narobić więcej szkód niż pożytku. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Choć w sklepie Google Play znajdziemy kilka podobnych programów, Droid Optimizer stanowi dla nich dobrą konkurencję.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań3 186
Data aktualizacji15 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Droid Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqOUuxj