Droid4X ikona

Droid4X0.9.0

WindowsEmulatoryInneDroid4X
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Droid4X to emulator Androida, dzięki któremu na komputerze z systemem operacyjnym Windows uruchomimy gry i programy stworzone z myślą o urządzeniach przenośnych.

Korzystając z Droid4X należy się jednak liczyć z faktem, że instalacja odbywa się dość długo, podobnie zresztą, jak uruchomienie programu. Na szczęście jednak wydajność aplikacji stoi na bardzo wysokim poziomie, więc można grać w sposób komfortowy. Warto dodać, że program umożliwia zainstalowanie sterownika, zamieniającego smartfona w kontroler. Domyślnie możemy korzystać natomiast z klawiatury lub joysticka.

Interfejs użytkownika Droid4X jest bardzo przejrzysty i minimalistyczny. Główne okno programu zajmuje ekran rozgrywki, natomiast po bokach rozmieszczono odpowiednie ikony, pozwalające na korzystanie z rozmaitych opcji (np. włączanie pełnego ekranu, regulowanie głośności, powrót do poprzedniej strony czy też włączenie strony startowej).

Droid4X, tak samo jak każde urządzenie z systemem operacyjnym Android na pokładzie, umożliwia korzystanie ze sklepu Google Play, przeglądarki internetowej, GPS-a i innych, rozmaitych dodatków (zawiera np. możliwość zapoznania się z galerią zdjęć).

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań6 989
Data aktualizacji22 paź 2021
Rozmiar pliku8.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Droid4X ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)