MacOSAkcesoriaObsługa dysków internetowychDroplr
Droplr ikona

Droplr5.7.2 build 425

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Droplr to wieloplatformowe narzędzie, dzięki któremu można dzielić się z innymi plikami, zrzutami ekranu i odnośnikami. Wystarczy przeciągnąć daną rzecz na ikonę programu by skopiować odnośnik do niej, który następnie można wysłać mailem lub przez komunikator odbiorcy. Program pokaże ponadto liczbę pobrań każdego z plików.

Droplr wymaga założenia konta, co można zrobić przez OAuth Twittera lub tradycyjnie, korzystając z adresu e-mail i hasła. Po instalacji program zagnieździ się w górnej belce systemu, ikona programu będzie obecna w Docku, jeśli nie zostanie wyłączona w ustawieniach, a opcja udostępniania za jego pośrednictwem pojawi się w każdym miejscu, gdzie działa kontekstowe menu udostępniania.

Z poziomu programu można wysłać innym pliki, a także zrobić zrzut ekranu i nagrać akcję na ekranie jako animowany GIF bądź film z dźwiękiem (MOV). Wszystkie przesyłane pliki można obejrzeć w menu programu lub w panelu kontrolnym swojego konta pod adresem d.pr.

Przy darmowym koncie domyślnie odnośniki wygasają po 6 dniach od udostępnienia. Inny czas lub odnośnik permanentny można ustawić po zapłaceniu abonamentu, który wynosi 5,99 euro miesięcznie lub 59,99 euro rocznie. Płatne konto pozwala także na zamieszczanie pobierania z Droplra na stronach, nadawanie im własnego wyglądu, korzystanie z własnej domeny oraz zdejmuje ograniczenie rozmiaru pliku.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDroplr, Inc.
Liczba pobrań55
Data aktualizacji7 gru 2020
Rozmiar pliku21.76 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Droplr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)