Drugi odcinek dobreprogramy na żywo – dołącz do transmisji, zaczynamy o 18

Strona głównaDrugi odcinek dobreprogramy na żywo – dołącz do transmisji, zaczynamy o 18
17.10.2014 17:42
Redakcja
Redakcja

Już za kilka chwil, tym razem o godzinie 18:00, rozpoczynamy dobreprogramy na żywo – drugi odcinek nowej w naszym portalu formuły wideo, w której możecie wziąć bezpośredni udział za pośrednictwem komunikatora Skype. Można już dołączać do transmisji, a wkrótce po jej zakończeniu udostępnimy nagranie dla tych, którym nie udało się być z nami na żywo.

bDYcLgVx

Transmisja odbywa się na naszym kanale YouTube, można ją również oglądać w okienku poniżej. Zachęcamy wszystkich oglądających, aby podzielili się z nami swoimi komentarzami na tematy poruszane w naszej dyskusji i wystąpili w programie. Jest to możliwe dzwoniąc do nas przez Skype (login: dobreprogramypl). Podczas połączenia prosimy o wyciszenie transmisji YouTube, ponieważ ta z przyczyn technicznych realizowana jest z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem. Dla osoby dzwoniącej obraz i dźwięk z naszego studia przekazywany jest bez opóźnień w oknie rozmowy Skype. Prosimy też nie zrażać się, jeśli za pierwszym razem nie uda się Wam dodzwonić, będziemy starać się dać szansę wypowiedzi jak największej liczbie chętnych.

Jeśli nie oglądaliście pierwszego odcinka, przypomnijmy krótko ideę naszego programu. W każdym odcinku zapraszamy komentatorów z grona redakcji, którzy będą mocno subiektywnie opowiadać o tym, co w ich przekonaniu najważniejsze bądź najciekawsze w ciągu minionych dni. Opowiemy także, co się u nas dzieje, na przykład jakie urządzenia będziemy wkrótce testować w dziale Sprzęt i co ciekawego przygotowujemy na najbliższe tygodnie. Rozmowy w studiu przeplatane będą rozmowami przez Skype z chętnymi, którzy do nas zadzwonią w trakcie programu. Każdy dzwoniący otrzyma nagrodę-niespodziankę.

Jak zadzwonić do programu?

Do wzięcia udziału w programie niezbędna jest podstawowa kamerka i mikrofon, obecnie na wyposażeniu praktycznie wszystkich laptopów. Przede wszystkim potrzebny jest jednak bezpłatny komunikator Skype, który naturalnie można pobrać z naszego portalu. Jeśli jeszcze nie macie konta Skype lub konta Microsoft, należy je zarejestrować po instalacji komunikatora. Polecamy następnie przeprowadzenie testowej rozmowy, na przykład przy pomocy funkcji Echo w samym Skypie.

bDYcLgVz

Po rozpoczęciu programu będziemy przyjmować połączenia pod loginem dobreprogramypl. Realizacja transmisji przez YouTube wiąże się z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem, więc na czas dzwonienia do programu polecamy wyciszenie okna z transmisją lub zamknięcie przeglądarki aby uniknąć pogłosu. Obraz z naszych kamer i dźwięk ze studia będzie dostępny bez opóźnień w oknie rozmowy Skype.

bDYcLgWv