WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweDTaskManager
DTaskManager ikona

DTaskManager1.57.30

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

DTaskManager to darmowy program mogący zastąpić systemowego menadżera zadań i oferujący nieco więcej funkcji niż domyślna aplikacja systemu Windows. Jest przy tym programem przenośnym, nie wymagającym instalacji - wystarczy tylko go wypakować z archiwum ZIP.

Na pierwszy rzut oka aplikacja jest bardzo podobna do standardowego menadżera zadań. Posiada jedno główne okno, w którym poszczególne dane prezentowane są w kilku zakładkach. Wyświetlać i wpływać możemy na aktywne aplikacje, uruchomione procesy, a do tego program posiada wbudowane narzędzia pozwalające na sprawdzenie wydajności, czy też stanu konkretnego adaptera sieciowego.

W porównaniu z domyślnym, systemowym menadżerem zadań, DTaskManager pozwala nie tylko na wymuszanie zamknięcia procesu lub aplikacji, ale również na jego zamrożenie i wznowienie, podobnie jak to ma miejsce w systemach z rodziny Linux. Ciekawym dodatkiem jest również możliwość operowania na wielu procesach jednocześnie. Pomimo tego, DTaskManager ma problemy z dokładnym wyświetlaniem aktywności procesora, a do tego podejrzanie wpływa na wydajność systemu. Zdarza się również, że program po prostu się wyłączał przy próbie przejścia do jednej z zakładek.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDimio
Liczba pobrań383
Data aktualizacji21 kwi 2023
Rozmiar pliku0.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DTaskManager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)