bDXVgrqZ
Dual Writer ikona

Dual Writer2.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dual Writer to interesujące połączenie standardowego edytora tekstu z narzędziem do przekształcania mowy na tekst. Dzięki niemu redagowany tekst wprowadzimy do komputera nie za pośrednictwem klawiatury a naszego głosu.

bDXVgrrb

Aplikacja wyposażona została w prosty i łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który nie odbiega w żaden sposób od tego jaki spotkać można w standardowych edytorach. Natomiast w odróżnieniu od nich Dual Writer pozwala rozpoznawać i konwertować głos użytkownika na tekst, a następnie umieszczać go w redagowanym dokumencie. Również obsługa samego programu realizowana może być za pośrednictwem komend głosowych.

Dual Writer z powodzeniem zastąpić może edytory tekstu wbudowane w system Windows, w znaczący sposób przewyższając je oferowanymi funkcjami. Aplikacja daje dostęp do posegregowanych w zakładkach narzędzi do formatowania tekstu, słownika, układu strony, recenzji itd.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Dual Writer 2.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań132
Data aktualizacji25 lip 2018
Rozmiar pliku0.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Dual Writer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXVgrrG
bDXVgrrX