WindowsBiuroEdytory tekstówDual Writer
Dual Writer ikona

Dual Writer2.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dual Writer to interesujące połączenie standardowego edytora tekstu z narzędziem do przekształcania mowy na tekst. Dzięki niemu redagowany tekst wprowadzimy do komputera nie za pośrednictwem klawiatury a naszego głosu.

Aplikacja wyposażona została w prosty i łatwy w obsłudze interfejs graficzny, który nie odbiega w żaden sposób od tego jaki spotkać można w standardowych edytorach. Natomiast w odróżnieniu od nich Dual Writer pozwala rozpoznawać i konwertować głos użytkownika na tekst, a następnie umieszczać go w redagowanym dokumencie. Również obsługa samego programu realizowana może być za pośrednictwem komend głosowych.

Dual Writer z powodzeniem zastąpić może edytory tekstu wbudowane w system Windows, w znaczący sposób przewyższając je oferowanymi funkcjami. Aplikacja daje dostęp do posegregowanych w zakładkach narzędzi do formatowania tekstu, słownika, układu strony, recenzji itd.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań187
Data aktualizacji25 lip 2018
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Dual Writer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)