iOSGryDla dzieciDuckie Deck Trash Toys
Duckie Deck Trash Toys ikona

Duckie Deck Trash Toysversion 1.0.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Duckie Deck Trash Toys to kolejna część z rodzimej serii gier edukacyjnych przeznaczonych dla najmłodszych. Tym razem poprzez zabawę maluchy uczą się kreatywności i twórczego wykorzystywania przedmiotów.

Zabawa dzieli się na trzy części. W pierwszej wybieramy obiekt, który będziemy chcieli zamienić w zabawkę. Są to elementy, jakie możemy znaleźć w każdym domu: butelki, opakowania, stare płyty CD plastikowe kubki. Drugi etap polega na ich kolorowaniu. W tym celu używamy spraya, oczywiście jako podkład rozkładając gazety. Ostatni etap do przyklejanie elementów dodatkowych. Nitki, gumki, kijki, guziki za ich pomocą stworzymy oczy, ręce, nakrycia głowy i wiele więcej. Niestety interfejs nie zawsze bywa intuicyjny.

Naszą nową zabawkę możemy sfotografować i pochwalić się efektem pracy. Duckie Deck Trash Toys bawi nie tylko w sposób wirtualny. Potrafi zmotywować do szukania zabawek i przetwarzania różnych elementów także w pobliskich otoczeniu. Niestety w przeciwieństwie do wersji dla systemu Windows Phone zabrakło wersji darmowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań46
Data aktualizacji19 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Duckie Deck Trash Toys ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)